×
Temat aktuale | Pergjigjet e palexuara

Kosova Sot

Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore
kart hadasht
16-06-2019, 23:31:04
Ne festimet per 20 vjetorin e clirimit te Kosoves nga okupimi serb pati nje mungese qe habitshem kurrkush nuk po e bisedon. Perse perfaqsuesit politike te shqiptareve te Maqedonise nuk ishin ftuar? Ose nese ishin ftuar perse munguan?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

< Tech >

PDF Compressor falas
Poshnjari
16-06-2019, 15:23:26
Kush eshte i interesuar per program per te kompresuar skedarë pdf mund ta mari falas tek PDF Compressor free download
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeCafé "Zerion" ツ

Thank God It's Friday - Fundjave me ne fund
M A X
14-06-2019, 10:33:22
Edhe pak ore Weekend me ne fund popull 🏊🏊‍♀️🛣️🆓
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Café "Zerion" ツ

Insomniacs
Ωμέγα
14-06-2019, 00:40:27
Kush eshte pa gjume sonte sikurse une? 👀💀👽
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Foto | Video

Si të dilni bukur në foton e pasaportës?
M A X
13-06-2019, 09:04:54
Si të dilni bukur në foton e pasaportës? Me këto truke nuk do të keni turp të tregoni fotot zyrtare
Shumicës së njerëzve nuk ju pëlqejnë fotot e tyre në dokumentet ligjore

Nuk ka arsye për t’u shqetësuar, por nëse planifikoni të rinovoni kartën tuaj të identitetit, ose të aplikoni pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri yt

Nuk ka postime te reja
Temat e Dites

Qeveria kontraktoi miliona euro shpenzime me kontrata sekrete

Ωμέγα 14-06-2019, 00:35:33

Nuk ka postime te reja
Biseda | Diskutime

SMQ: Sot mesova qe...

M A X 15-06-2019, 11:05:04

Nuk ka postime te reja
Bota Sot

Parlamenti serb e pranon humbjen e Kosoves

kart hadasht 31-05-2019, 23:19:31

Nuk ka postime te reja
Shqiptaret

Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore

kart hadasht 16-06-2019, 23:31:04

Nuk ka postime te reja
Pyetje/Pergjigje

Si mbahet trupi ne forme?

Parloté 14-06-2019, 07:16:14

Nuk ka postime te reja
Diapazon Mendimesh

Ata që flasin me persona të panjohur janë më të lumtur

erlehta 13-06-2019, 21:33:47

Nuk ka postime te reja
Teologjia

BBC-ja Për abuzimet seksuale dhe Vatikanin.

Passion 10-06-2019, 10:32:02

Nuk ka postime te reja
Kendi i Familjes

A e dinë të rinjtë shqiptarë si jetonin moshatarët në komunizëm?

M A X 05-06-2019, 23:58:36

Nuk ka postime te reja
Art | Kulture

James Belushit i jepet nenshtetesia shqiptare

M A X 07-06-2019, 20:21:41

Nuk ka postime te reja
Zeri Letrar

Arvanitasit, më të pafat se arbëreshët

M A X 13-06-2019, 08:59:11

Nuk ka postime te reja
Historia

Përse shkenca Perëndimore pushtoi botën

kart hadasht 09-06-2019, 20:17:39

Moderatore: kreksi, erlehta
Nuk ka postime te reja
Trupi | Shendeti

Lemza ndërpritet me një përqafim

Charlie 11-06-2019, 14:44:57

Nuk ka postime te reja
Moda | Estetika

Fitness Motivation💪

Ωμέγα 16-06-2019, 10:17:22

Nuk ka postime te reja
Sporti

Kosova dhuron spektakël, mposht me përmbysje Bullgarinë

kart hadasht 11-06-2019, 14:16:35

Nuk ka postime te reja
Foto | Video

Nje fotografi

M A X 16-06-2019, 12:53:57

Nuk ka postime te reja
♩Muzika

Caliente - Tayna x Cricket

Ωμέγα 16-06-2019, 10:15:21

Nuk ka postime te reja
VIP

Kengetarja dhe modelja Afërdita Dreshaj

Ωμέγα 16-06-2019, 10:21:37

Moderatore: sorelina, BabyDance
Nuk ka postime te reja
Dashuria ⚤ Seksi

Sa shpesh shikojne femrat filma pornografike?

Ωμέγα 13-06-2019, 16:14:47

Nuk ka postime te reja
Lojra

FILMA SHQIPTAR..:)

erlehta 16-06-2019, 12:08:14

Nuk ka postime te reja
Barsaleta | Humor

Shqiptari i Zi

M A X 28-05-2019, 16:39:15

Nuk ka postime te reja
Ushqimi | Kuzhina

Me ka shkuar mendja te ha...

erlehta 15-06-2019, 21:18:41

Nuk ka postime te reja
Shkenca

7 muaj natë, shihni ku ndodhet qyteti më i errët në botë

M A X 10-06-2019, 16:54:26

Nuk ka postime te reja
< Tech >

PDF Compressor falas

Poshnjari 16-06-2019, 15:23:26

@Zerion

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board