×
Temat aktuale | Pergjigjet e palexuara

Temat e Dites

Dorehiqet Ramush Haradinaj
M A X
19-07-2019, 18:33:06
 

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqjen nga pozicioni i kreut të qeverisë.

Shkak është bërë thirrja për t’u marrë në pyetje nga Gjykata Speciale që po heton përfshirjen e drejtuesve të UÇK-së në krime të mundshme gjatë luftës.

Haradina...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Temat e Dites

Termet 5.1 shkund Athinen
Poshnjari
19-07-2019, 14:29:11
Një tërmet i shkallës 5.1 rihter ka lëkundur Athinën. Sot (19-Korrik-2019) rreth orës 14:13 sipas orës lokale. Qendra e tërmetit ishte ne Parnitha, rreth 19 kilometra larg qendrës së Athinës.

Termet 5.1 lenkundi Athinen
Qendra e tërmetit në Athinë është shënuar në Parnitha dhe dyshoh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

.Tech

A ndërhyn aplikacioni rus FaceApp në privatësinë tuaj? A duhet të shqetësohemi
Charlie
18-07-2019, 10:52:24
FaceApp po bëhet aplikacioni që po “infekton” përdoruesit, duke pushtuar Facebookun dhe Instagrami me foto që duken të plakur.

Por, sa është i sigurt përdorimi i këtij aplikacioni?

Me përdorimin e FaceApp qarkullojnë histori teknologjie dhe të dhënash që shumica e përdor...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Të Ndryshme

Arti i realizmit kriminal: standardizimi i modelit të kriminelit përmes këngëve
M A X
15-07-2019, 00:28:18
Në vitet 1950-të, dy teoricienët e njohur të Shkollës së Frankfurtit, Theodor Adorno dhe Max Horkheimer, shpjegonin konceptin e tyre të industrisë së kulturës në shoqëritë kapitaliste, duke marrë shpesh si shembull botën e kinematografisë. Ata tërhiqnin vëmendjen se si në Shtetet e Bashkuara, pothua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Biznesi 2.0

Rritja e çmimit të naftës
M A X
15-07-2019, 00:19:47
 

Projektligji për të rritur me 20 lekë çmimin e naftës nuk është pritur aspak mirë nga qytetarët, të cilët kanë vendosur të mobilizohen mes tyre për të zhvilluar ditën e hënë një protestë simbolike.

Në rrjetet sociale është përhapur në formë virale thirrja ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Biseda | Diskutime

Gjysma e shqiptarëve që shkojnë në spital paguajnë ryshfet
M A X
13-07-2019, 08:05:14
 

Gjysma e shqiptarëve që përfundojnë në spitalet apo qendrat shëndetësore të vendit paguajnë ryshfet për të marrë shërbimin shëndetësore. Përfundimi ka ardhur nga barometri i Ballkanit, një vrojtim i kryer nga Këshilli për Bashkëpunim Rajonal.

Sipas vrojtimit, gjatë v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Edukate Seksuale

Edukate seksuale nga Zhaklina
Ωμέγα
12-07-2019, 17:00:13
Eshte kjo vajza shqiptare qe ka nje kanal ne YouTube te quajtur Tabu Blog ku jep edukate seksuale per meshkuj e femra.👍
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri yt

Nuk ka postime te reja
Temat e Dites

Termet 5.1 shkund Athinen

M A X 19-07-2019, 18:34:55

Nuk ka postime te reja
Biseda | Diskutime

4 dite pune 3 dite pushim

M A X 19-07-2019, 19:58:11

Nuk ka postime te reja
Bota Sot

Në fund të shekullit, popullsia e Shqiperisë do zbresë në 1 milionë

M A X 11-07-2019, 22:03:26

Nuk ka postime te reja
Shqiptaret

Gjuha shqipe shkruhet me gabime drejtshkrimore në institucionet publike të MV

kart hadasht 03-07-2019, 12:06:27

Nuk ka postime te reja
Pyetje/Pergjigje

Pse dëgjojmë zhurmë pranë linjave të tensionit të lartë?

M A X 03-07-2019, 12:27:01

Nuk ka postime te reja
Diapazon Mendimesh

Sabotimi i vetvetes

Parloté 10-07-2019, 07:17:16

Nuk ka postime te reja
Teologjia

Prifti dhe Ateisti

Parloté 25-06-2019, 13:25:01

Nuk ka postime te reja
Kendi i Familjes

Viti 2018 me më shumë aborte, rritet tek gratë me arsim të lartë

Mishel............... 18-07-2019, 11:10:37

Nuk ka postime te reja
Art | Kulture

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

erlehta 06-07-2019, 06:42:45

Nuk ka postime te reja
Zeri Letrar

Jam në jetë, do të luftoj…

M A X 27-06-2019, 08:35:49

Nuk ka postime te reja
Historia

Ana e gabuar e historisë

M A X 02-07-2019, 19:18:04

Moderatore: kreksi, erlehta
Nuk ka postime te reja
Trupi | Shendeti

Gjumi

erlehta 13-07-2019, 04:56:46

Nuk ka postime te reja
Moda | Estetika

Trendi i bikinit permbys

Parloté 09-07-2019, 06:58:46

Nuk ka postime te reja
Sporti

Momente fantastike ne sport (video)

M A X 18-06-2019, 12:40:39

Nuk ka postime te reja
Foto | Video

Earthporn - Toka fantastike

M A X 09-07-2019, 22:28:08

Nuk ka postime te reja
♩Muzika

Hitet Shqip 2019

Charlie 06-07-2019, 22:14:44

Nuk ka postime te reja
.VIP

Klevina

erlehta 04-07-2019, 20:43:02

Moderatore: sorelina, BabyDance
Nuk ka postime te reja
Dashuria ⚤ Seksi

Edukate seksuale nga Zhaklina

Mishel............... 18-07-2019, 11:18:18

Nuk ka postime te reja
Lojra

Fuck, Marry, Kill:-)

Mishel............... 18-07-2019, 11:16:01

Nuk ka postime te reja
Barsaleta | Humor

Shqiptari i Zi

M A X 28-05-2019, 16:39:15

Nuk ka postime te reja
Ushqimi | Kuzhina

Kumbullat

M A X 28-06-2019, 21:49:54

Nuk ka postime te reja
Shkenca

Mit apo e vertete shkencore

kart hadasht 05-07-2019, 23:32:47

Nuk ka postime te reja
.Tech

A ndërhyn aplikacioni rus FaceApp në privatësinë tuaj? A duhet të shqetësohemi

Poshnjari 18-07-2019, 21:01:57

Nuk ka postime te reja
Biznesi 2.0

Rritja e çmimit të naftës

Gjumashi 18-07-2019, 11:16:38

Nuk ka postime te reja
Të Ndryshme

Arti i realizmit kriminal: standardizimi i modelit të kriminelit përmes këngëve

M A X 15-07-2019, 00:28:18

@Zerion

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board