×
Temat aktuale | Pergjigjet e palexuara

Biseda | Diskutime te Ndryshme

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en
Ωμέγα
20-06-2019, 17:27:26
Ne shume cifte nje teme shume e nxehte kjo. E e di partneri apo partnerja juaj kodin e cel apo cel esht taboo dhe nuk ka te drejte ta preke?!📵
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Temat e Dites

BILD-Ramës: Kriminelët krenohen me ty, prandaj s’u hapën negociatat
M A X
19-06-2019, 23:56:22
 

Gazeta më e madhe gjermane, BILD, vazhdon serinë e saj të shkrimeve për manipulimet zgjedhore në Shqipëri, duke pasur si shënjestër kryeministrin Edi Rama. Gazeta citon edhe një hetues perëndimor.
“Në vitin 2017, mafia e drogës luajti një rol vendimtar në mbarë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ushqimi | Kuzhina

Limoni - Fruti i mrekullise per trupin e njeriut
M A X
19-06-2019, 21:46:12
 

Mos e ndani limonin nga dieta. Zemra do ju “falënderojë”
Limoni përmban një sasi të madhe të vitaminës C, e cila është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’ në një limon gjenden 31 mg vitaminë C.

Disa studime kanë treguar se konsumi jo vetëm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shkencat Politike

Karl Marks dhe Teoria e Konfliktit
M A X
19-06-2019, 21:42:02
Teoria e konfliktit e Karl Marx, dhe çfarë zbulon ajo mbi shoqëritë e sotme
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Brexit, ka shkaktuar një përçarje të madhe në Britani. Në Francë, “jelekët e verdhë” po kërcënojnë të zhysin vendin në kaos, për shkak të rritjes së çmimit të karburantit. A mund të na ndihmojë kjo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri Letrar

"1984" - Xhorxh Orwell
M A X
19-06-2019, 21:37:53
Shtatë dekada më pas: Ç’domethënie ka për botën e sotme, romani “1984” i George Orwell
 

Shtatëdhjetë vjet më parë, Erik Bler, duke shkruar nën pseudonimin George Orwell, botoi romanin “1984”, që sot konsiderohet si një klasik i zhanrit fiksion dystopian. Romani tregon histo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Historia Bashkekohore

5 gabimet ushtarake që kanë vendosur fatin e Luftës së Dytë Botërore
M A X
19-06-2019, 21:32:37
Vonesa aleate në mbrojtjen e Skandinavisë

Tashmë nuk kishte më çfarë të bëhej. Trupat aleate më 18 qershor 1940 ua rihipën anijeve me ngut dhe lanë prapa krahëve Norvegjinë, preja e radhës e nazistëve. Dy muaj më parë ushtarët e Londrës dhe Parisit kishin nxituar drejt vendit skandinav pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Historia

Origjina e evropianëve
M A X
19-06-2019, 21:28:47
Qytetërimi i hershëm i Evropës: Kush ishin fiset nomade Yamnaya
 

Origjina e evropianëve të sotëm, është e zhytur ende në mister, dhe objekt i debatave të shumta. Arkeologët dhe gjuhëtarët, kanë diskutuar gjatë mbi origjinën e familjes indo-evropiane, si dhe origjinën e qyte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Zeri yt

Nuk ka postime te reja
Temat e Dites

BILD-Ramës: Kriminelët krenohen me ty, prandaj s’u hapën negociatat

SteriOtipi B 20-06-2019, 18:13:58

Nuk ka postime te reja
Biseda | Diskutime te Ndryshme

A e ndani pin codin e cel me partnerin/en

Gjumashi 20-06-2019, 19:27:19

Nuk ka postime te reja
Bota Sot

Duke pritur Kurdistanin

M A X 18-06-2019, 09:56:17

Nuk ka postime te reja
Shqiptaret

E hoqi Edi Rama, kosovarët e rivendosin Shqiponjën e famshme

SteriOtipi B 20-06-2019, 18:15:42

Nuk ka postime te reja
Pyetje/Pergjigje

Si mbahet trupi ne forme?

Brentiani 17-06-2019, 03:32:45

Nuk ka postime te reja
Diapazon Mendimesh

BASHKEJETESA APO MARTESA

SteriOtipi B 20-06-2019, 18:19:46

Nuk ka postime te reja
Teologjia

Hoxha dhe Ateisti

Parloté 20-06-2019, 01:03:13

Nuk ka postime te reja
Kendi i Familjes

A e dinë të rinjtë shqiptarë si jetonin moshatarët në komunizëm?

erlehta 18-06-2019, 12:15:26

Nuk ka postime te reja
Art | Kulture

Gjendet i vdekur aktori kosovar Bekim Fehmiu

M A X 17-06-2019, 11:18:08

Nuk ka postime te reja
Zeri Letrar

"1984" - Xhorxh Orwell

kart hadasht 20-06-2019, 01:03:45

Nuk ka postime te reja
Historia

Mbreti Salaudin - An-Nasir Salah ad-Din Yusuf ibn Ayyub

Passion 20-06-2019, 03:54:05

Moderatore: kreksi, erlehta
Nuk ka postime te reja
Trupi | Shendeti

8 dobitë shëndetësore të çajit jeshil

M A X 18-06-2019, 10:58:16

Nuk ka postime te reja
Moda | Estetika

Fitness Motivation💪

Parloté 20-06-2019, 01:13:38

Nuk ka postime te reja
Sporti

Momente fantastike ne sport (video)

M A X 18-06-2019, 12:40:39

Nuk ka postime te reja
Foto | Video

Foto te bera nga forumistet. :)

Gjumashi 20-06-2019, 19:32:02

Nuk ka postime te reja
♩Muzika

Shuffle Dance Videos

M A X 18-06-2019, 12:38:31

Nuk ka postime te reja
Zerion.VIP

Luana Vjollca pranon fejesën me Adrijan Gaxhën

M A X 20-06-2019, 14:55:59

Moderatore: sorelina, BabyDance
Nuk ka postime te reja
Dashuria ⚤ Seksi

Justifikimet më të përdorura nga femrat kur tradhtojnë të dashurin!

M A X 19-06-2019, 17:06:37

Nuk ka postime te reja
Lojra

Plotsoje fjalen e urtë...!

erlehta 20-06-2019, 19:36:16

Nuk ka postime te reja
Barsaleta | Humor

Shqiptari i Zi

M A X 28-05-2019, 16:39:15

Nuk ka postime te reja
Ushqimi | Kuzhina

Limoni - Fruti i mrekullise per trupin e njeriut

Gjumashi 20-06-2019, 12:31:35

Nuk ka postime te reja
Shkenca

Pse i zhduku FBI dokumentat e Nikola Teslas?

M A X 18-06-2019, 09:36:32

Nuk ka postime te reja
Zerion.Tech

Libra - kriptovaluta e Facebook

M A X 20-06-2019, 08:47:42

@Zerion

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board