AdminZone - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Per Administratoret e Forumeve shqiptare

Epoka X
14-01-2010, 01:55:14

vbulletin.org

Per krejt adminat e forumeve vbulletin keshilloj kete sit qe esht shume i mire per mods, styles etjera qe kane lidhje me forumet vb.vizitojeni http://www.vbulletin.org/forum/portal.php<...

*
babjusi
15-07-2009, 00:21:56

[Mod per smf] Luftoni Spamin

Ky eshte nje modifikim per te luftuar valen e spamuesve human qe po godet webin keto kohet e fundit. Me kete modifikim juve mund te vendosni nje numer postimesh per antaret qe te postojne linke valide. Gjithashtu mund te vendosni se cilet antare apo grupe mund ta kalojne kete limit.Linku i shkar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

feniksi
10-07-2009, 14:59:37

LosMerengues - Blog për fansat e Real Madridit!

Mire anetare te nderuar te ZeriYT ketu po e paraqes nje projekt timin qe e kom ba free.http://losmerengues.co.cc/Une jam adhurues i klubit Real Madrid dhe kjo faqe lindi si ide bashk me shoqeri te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
CoLd FiRe™
27-06-2009, 19:25:02

AlbwZone.comTashmë Ne TOP 100 Alexa (Për Shqiperinë)

Përshëndetje të gjithë antarëve dhe vizituesve të zeriyt.com !Do doja tu lajmëroj se më së fundmi dhe forumi ynë www.albwzone.com është futur në 100 sitet më të vizituara në Shqipëri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mirfA Dj
03-06-2009, 21:29:37

Tashme Bisedoj.Com kthehet ne forum...

Ka dy muaj qe po experimentoj me domainin tim,akoma jam ne host free,qeshtja eshte se linku origjinal i forumit eshte bisedoj.albanianfor um.com ,une domainin bisedoj.com e kam blere tek goddady,si mund ta kthej psh emrin e forumit nga

M A X
10-03-2009, 16:11:22

WPlancer - Nje shqiptar qe i jep botes ndihme dhe leksione per Wordpress

M'u duk interesante qe nje shqiptar ka nje faqe shume te sukseshme, me ane te se ciles jep ndihme dhe guida rreth Wordpress per nje publik boteror.Autori ne fjale shkruan me emrin Banago Wplancer

erion1986 Elbasanlli4ever
24-02-2009, 19:12:41

kinemajashqiptare.blogspot.com kinemaja shqiptare blog

http://kinemajashqiptare.blogspot.com Info rrethe Kinematografise shqiptare historia dhe vazhdimet e saj cdo dite azhornime te reja...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erion1986 Elbasanlli4ever
26-01-2009, 22:08:54

Blog.albanianmovies.org

Blog.albanianmovies .org info rreth shqiperise dhe kinematografise shqiptare..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
GoOn!
18-01-2009, 03:39:33

WWW.ET-CREW.INFO

WWW.ET-CREW.INFOPERSHENDETJE PER TE GJITH SHQIPTARET ANEM MBAN BOTES DESHTA TJU INFORMOJ SE U KTHYEN UJQIT E HACKIT SHQIPTAR DESHIROJM QE TJU FTOJM EDHE JU TE NA ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Macho
17-01-2009, 05:03:25

PhotoshopTuto.Info

Blog i ri rreth photoshop... www.photoshop-tuto.info
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-12-2008, 13:00:09

Dardania.de

Citim
Projekti Dardania.de është ndërtuar si një virtual shqiptar politikisht i pavarur e që nuk i takon asnjë organizate qeveritare apo joqeveritare, piksynim ka sensibilizimin e vizitorit shq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-12-2008, 16:11:15

Revista Kompjuteri Forum

Revista "ZERO - Kompjuter Teknologji Komunikim" ka ne versionin e sajonline edhe një forum. Forumi i dedikohet IT dhe është ndertuar me SMF.Vetëm një gjë do të kritikoja. Kane bërë gjithë atë pune për te ndertuar forumin, por ama s'ua kanë zënë sytë qe ta heqin atë "Takime For...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: tani84, olti

Blogje interesante (shqiptare)

tani84
19-09-2008, 12:36:32
www.virtualbania.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shkumbin.A
28-08-2008, 23:41:35

Mjeksia popullore online - mjeksia-sot.blogspot.com

Sapo zura një nën-domain ne blogger.com mjeksia-sot.blogspot.comKam ne plan qe ne të ardhmën te ndertoj ne blog mbi mjeksin popullore gatimin e barnave popullor dhe diskutime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe