Albasoul dhe Forumishqiptar.Com - 2 - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albasoul dhe Forumishqiptar.Com

Albasoul dhe Forumishqiptar.Com

· 33 · 6071

#25 ne: 04-12-2010, 23:17:50
Per ta perforcuar kte qe tha MAx me siper

Fola para kohe. Keta kane lindur me shpirtin e censures. Fshijne e mbyllin si t'u vije per shtat. As marrin mundimin te lajmerojne a sqarojne.

 

Ja cfare mesazhi hasa nga Administratoret pasi u futa pas disa kohesh tek Forumi Shqiptar Nazist  , habitem qe ka akoma njerez qe shkruajne aty ku cdo gje eshte e cenuar dhe e komanduar nga Gjenerali Serbo-Grek Albo ZeriYt e them me plot gojen eshte Tribuna e Fjales se Lire dhe esht perforcuar kohet e fundit pasi e vizitoj kte forum. Me teper per Forumin Shqiptaro-Greko-Serb skam cte them me pasi i dini te gjitha besoj.

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 05-12-2010, 01:03:11
Duke pare keto raste me eshte perforcuar bindja se sjellja e nje administratori te nje forumi, apo dhe e individeve te stafit te nje forumi, eshte pasqyrim i shpirtit komandues e censurues te secilit prej tyre.
Nje psikolog do mund te rendiste dhe nje sere shpjegimesh te tjera, duke i bere dhe nje analize secilit prej ketyre individeve. Por ne s'jemi psikologe. :)

#27 ne: 05-12-2010, 01:26:46
Duke pare keto raste me eshte perforcuar bindja se sjellja e nje administratori te nje forumi, apo dhe e individeve te stafit te nje forumi, eshte pasqyrim i shpirtit komandues e censurues te secilit prej tyre.
Nje psikolog do mund te rendiste dhe nje sere shpjegimesh te tjera, duke i bere dhe nje analize secilit prej ketyre individeve. Por ne s'jemi psikologe. :)


Rrezik administratori i forumit ne fjale ka patur psikolog personal por dhe ate e ka cenuar duke i bere "ban" nga jeta e tij :P. gjithsesi me erdhi shume inat pasi ishte pa arsye, thjesht se kisha gati 1 vit pa u futur aty.

 • Postime: 956
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28 ne: 05-12-2010, 16:15:46
Per ta perforcuar kte qe tha MAx me siper  

Ja cfare mesazhi hasa nga Administratoret pasi u futa pas disa kohesh tek Forumi Shqiptar Nazist  , habitem qe ka akoma njerez qe shkruajne aty ku cdo gje eshte e cenuar dhe e komanduar nga Gjenerali Serbo-Grek Albo ZeriYt e them me plot gojen eshte Tribuna e Fjales se Lire dhe esht perforcuar kohet e fundit pasi e vizitoj kte forum. Me teper per Forumin Shqiptaro-Greko-Serb skam cte them me pasi i dini te gjitha besoj.


NO COMMENT

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 05-12-2010, 16:40:59

gg LOL

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 17-02-2011, 00:58:55

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#31 ne: 05-03-2011, 03:48:53
Vetëm Forum shqiptar smundet të quhet !  më shumë e shof më atë syrin si Forum Fetar Ortodoks vs Mysliman sepse vetëm ato tema kam lexuar aty dhe jam llatarisur, dhe sa për Forumin Nr 1 mendoj se eshte Zy pasi dhe vetë statistikat e tregojn këtë gjë http://shqiperia.com/webmaster/ranku/kategoria/Forume

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 05-03-2011, 12:48:25
Qenka dhe cokollata ne ate liste :)

Temat e fundit