Disa plugine qe kam krijuar per forumin Mybb. - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Disa plugine qe kam krijuar per forumin Mybb.

Disa plugine qe kam krijuar per forumin Mybb.

· 3 · 737

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

ne: 30-06-2009, 16:22:16
Ketu eshte nje liste me disa plugine qe kam krijuar keto kohet e fundit per forumin Mybb. N.q.s. ndonje webmaster perdor Mybb dhe mund ti hyjne ne pune i gjen ketu:

http://community.mybboard.net/thread-51916.html

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-07-2009, 01:01:05
Bravo Babjusi. Nje shqiptar qe jep kontributin e tij per komunitetin e internetit te ben gjithmone krenar.

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

#2 ne: 13-07-2009, 22:16:18
Falemnderit per fjalet e mira MAX. Perpiqemi nga pak. Do ishte shume gje e bukur sikur dhe ne shqiptaret te formonim nje grup tonin kodusash dhe te ndajme dhe perfitojme nga njohurite e njeri-tjetrit.

Temat e fundit