Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Poshnjari
« ne: 29-04-2020, 11:41:38 »

Forumet shqiptare jane rralluar aq shume sa keto qe kane mbetur duhen mbajtur si uji paket. Eshte e vertete qe sot jane mediat sociale si fb qe mbizoterojne, por provoni te gjeni nje teme diskutimi pasi kane kaluar disa dite, per te mos thene pas muajsh e vitesh dhe do te shihni kufijte e mediave sociale. Mediat sociale jane per konsum te momentit dhe kryetituj pa hyre ne thelb.
Ne forum temat jane baza, diskutimi ka thellesi, i ke pergjithmone lehtesisht te gjetshme dhe mund te bisedohet per vite me radhe nese eshte e nevojshme. Keshtu qe mendoj se forumet duhet te shohin njeri tjetrin si partnere te mundshem e jo si konkurente qe duhen shkaterruar.
 

Mese e vertet Olti.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-01-2020, 13:26:46 »

Forumet shqiptare jane rralluar aq shume sa keto qe kane mbetur duhen mbajtur si uji paket. Eshte e vertete qe sot jane mediat sociale si fb qe mbizoterojne, por provoni te gjeni nje teme diskutimi pasi kane kaluar disa dite, per te mos thene pas muajsh e vitesh dhe do te shihni kufijte e mediave sociale. Mediat sociale jane per konsum te momentit dhe kryetituj pa hyre ne thelb.
Ne forum temat jane baza, diskutimi ka thellesi, i ke pergjithmone lehtesisht te gjetshme dhe mund te bisedohet per vite me radhe nese eshte e nevojshme. Keshtu qe mendoj se forumet duhet te shohin njeri tjetrin si partnere te mundshem e jo si konkurente qe duhen shkaterruar.
 
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 26-01-2020, 01:48:46 »

Me lejo te pyes se sa % i bindur je ne kete qe thua Mand ?

:)

Duke u nisur nga disa rrethana per mua eshte e veshtire ta besoj. :)

Nuk e kisha ditur qe ekziston nje fanatizem kaq i theksuar ne lidhje me forumet. :)

Nuk kam qene ,edhe as me eshte ofruar,edhe as e kam praktikuar asnjehere kete pjesen e reklamave,por ne dy raste kam gjet veten i pafjale ne bised me admine forumesh,ku e trajtojne qetesisht pjesen e te lundruarit ku te deshirojne njerezit.

E nje pyetje e fundit!

Pse vetem te zeri eshte kjo nenkategori ku flitet per forume tjera ?

Tek forumet tjera krijohet alergji nqs permendet nje forum. :)
Nuk mendoj se vetem ketu flitet per forume te tjera, nje forum pa censur eshte edhe shqipopedia
Dhe sa per temen qe eshte fshire nga forumi Mandit nuk e di, por si i kam thene edhe Oltit nuk besoj se e ka fshire Mandi. 
Postuar nga: M A X
« ne: 22-01-2020, 18:08:52 »

Aq e kane vendosur ta kene.
Postuar nga: Mand1
« ne: 22-01-2020, 17:44:55 »

Cne kaq te shtrenjta keto .sh ?
Postuar nga: M A X
« ne: 22-01-2020, 15:27:20 »

Forumi.sh eshte i lire! Domenet .sh i pelqej shume sepse jane ne te vertete mbareshqiptare  si emer dhe me shume perfaqesuese e parrezik se ato .al
E vetmja ane negative eshte cmimi qe shkon sa 10 domene .com
https://www.name.com/domain/search/forumi.sh
Postuar nga: Passion
« ne: 11-01-2020, 20:04:19 »

Kuptova!
I'u referova zanafilles. :)

Postuar nga: Mand1
« ne: 11-01-2020, 19:50:09 »

Passion mbani vendin qe ju takone, nuk ju ka lene njeri te mbani barren e rend. Me Oltin kam dekada qe njihem, dhe kur ka te tilla problemesh i zgjidhim midis njeri tjetrit.
Postuar nga: Passion
« ne: 11-01-2020, 13:08:40 »

Tani kjo teme doli nga binaret dhe dashje padashje i hapem pune dhe Oltit. Albwebmaster eshte nen forum per webmaster, dhe ketu trajtojm cdo gje nga profesioni yne. Me djem si Olti kushdo do kishte deshire te bashkpunonte, nisur nga une i pari. Por edhe njehere, me tipa qe perfitojn nga puna e tjetrit nuk kane vend ne kete komunitet.

Diten e mbare.

Pa pergjigje ne fjaline e pare.
Serish per ate pjesen e bashkepunimit per mua duket e cuditshme ,sepse e tek forumi yt,edhe te foruivirtual
lajmerimin qe beri Olt se zeri u hap,ky lajm u fshi nga stafi. :)

Kete gje me Olt e kam diskutu live,por kur thash qe kam verejt nje maturi,tolerance  (nenkuptova kete person (njerin).
Postuar nga: Mand1
« ne: 11-01-2020, 13:00:17 »

Me lejo te pyes se sa % i bindur je ne kete qe thua Mand ?

:)

Duke u nisur nga disa rrethana per mua eshte e veshtire ta besoj. :)

Nuk e kisha ditur qe ekziston nje fanatizem kaq i theksuar ne lidhje me forumet. :)

Nuk kam qene ,edhe as me eshte ofruar,edhe as e kam praktikuar asnjehere kete pjesen e reklamave,por ne dy raste kam gjet veten i pafjale ne bised me admine forumesh,ku e trajtojne qetesisht pjesen e te lundruarit ku te deshirojne njerezit.

E nje pyetje e fundit!

Pse vetem te zeri eshte kjo nenkategori ku flitet per forume tjera ?

Tek forumet tjera krijohet alergji nqs permendet nje forum. :)

Tani kjo teme doli nga binaret dhe dashje padashje i hapem pune dhe Oltit. Albwebmaster eshte nen forum per webmaster, dhe ketu trajtojm cdo gje nga profesioni yne. Me djem si Olti kushdo do kishte deshire te bashkpunonte, nisur nga une i pari. Por edhe njehere, me tipa qe perfitojn nga puna e tjetrit nuk kane vend ne kete komunitet.

Diten e mbare.