×

Forumi Nastradini.com ?

Forumi Nastradini.com ?

· 13 · 2751

 • Postime: 49
LuXor
ne: 12-03-2009, 16:26:36
E njihni? e keni pare ndonjehere?, na thoni ndonjegje reth tij. Presim c'do lloje mendimi :)

Adresa: http://www.Nastradini.com/Forumi
ose ( www.nastradini.org/Forumi ) • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
N3twork
#1 ne: 12-03-2009, 19:05:26
lezetshem me sa shof paska ecur shume mire mjaft aktivitet

suksese ne te ardhmen

 • Postime: 49
LuXor
#2 ne: 13-03-2009, 21:29:37
Rrofsh qe e more mundimin dhe u pergjigje N3twork, tu shtofte jeta  :P

Suksese edhe ty sepse shohe qe paske dy faqe te firma :).

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#3 ne: 13-03-2009, 23:53:07
dhe une e pashe ma rekomandoj 1 shoqe qe eshte antare atje...mu duk interesant e shume liri ne postime...

 • Postime: 111
 • Gjinia: Mashkull
SaLvaToR
#4 ne: 14-03-2009, 02:48:00
ore me jep gjysmen e postimeve se te mbyta :P

 • Postime: 49
LuXor
#5 ne: 14-03-2009, 17:48:00
Shejtania rrofsh qe e more mundimin edhe ti :). Po liri ka sigurisht, kuptohet liria e dikujt mbaron atje ku fillon liria e tjetrit. Flm per konsideraten gjithashtu falenderom edhe shoqen qe se kam idene se kush eshte :)

Salvi te jap une postime sa te duash, mjafton te thuash ;)

 • Postime: 111
 • Gjinia: Mashkull
SaLvaToR
#6 ne: 14-03-2009, 18:41:23
Per nastradinin ske cfar thu...
ka hecur shum mire!!!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#7 ne: 14-03-2009, 19:44:04
po ecen shume mire .... ju uroj suksese  :)

 • Postime: 49
LuXor
#8 ne: 14-03-2009, 22:29:06
Flm te dyve. Qenke shejtane e mire ti :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#9 ne: 14-03-2009, 22:30:57
Luxor qe kur shejtanet jane te mire ... por po flasim per nastradinin prandaj dukem e mire se te qe teme tjeter kishe per ta pare ti  :D

 • Postime: 49
LuXor
#10 ne: 14-03-2009, 22:33:30
Hahaha ne rregull une i referohesha vetem ksaj teme. Me siguri je e keqe ne tema te tjera :P se ve ne dyshim qe je shejtane :)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#11 ne: 14-03-2009, 22:35:14
jo jo te kjo teme jam engjell  :P

sukese e njehere Nastradinit .....  :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#12 ne: 28-10-2010, 21:49:45
Plot vec chit-chate ky.
 

poezi per skenderbeun forumi sh..

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:41:44
nga InfoZ
forumi netedy

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:09:30
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
forumi shqiperia com

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:11
nga InfoZ
FORUMI ISLAM ne FB

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 19-03-2020, 13:12:01
nga M A X