PunBB - skripti per forume qe perdoret dhe nga Facebook - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PunBB - skripti per forume qe perdoret dhe nga Facebook

PunBB - skripti per forume qe perdoret dhe nga Facebook

· 4 · 1406

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-06-2010, 16:59:43


PunBB eshte nje skript per forume qe karakterizohet nga thjeshtesia dhe efikasiteti ne punen e tij. Ky skript perdoret nga shume forume, ku nder me kryesoret eshte dhe forumi i Facebook per zhvilluesit e programuesit.

Kush ka ne plan te krijoje nje forum te thjeshte e pa shume pretendime, PunBB mund te jete zgjidhja.

http://punbb.informer.com/

http://punbb.informer.com/downloads.php

http://punbb.informer.com/wiki/

http://punbb.informer.com/forums/

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-06-2010, 18:36:22
I lezetshem, per nje forum te thjeshte, dhe i pa komplikuar po duket! Me gjithese koheve te fundit po ka alternativa interesante per Forume!
Flm per ket

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7

#2 ne: 26-06-2010, 18:33:25
Shume e cuditshme qe zgjodhen ate forum per sitin e tyre te facebooku.

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-12-2010, 00:39:23
Shume e cuditshme qe zgjodhen ate forum per sitin e tyre te facebooku.

Punen e tij e ben mire. Per disa nuk eshte e nevojshme te kene forum me plot xhingla-mingla.

Temat e fundit