×
Hyrja
Profili

Si te bej nje forum me pagesa?

Si te bej nje forum me pagesa?

· 7 · 1434

  • Postime: 18

ne: 24-12-2011, 04:44:18
Kam pa shum forume qe paguajn para ne menyr automatike per postime, desha te di a eshte problem te hapi nje forum te tille?

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-12-2011, 03:00:06
Kam pa shum forume qe paguajn para ne menyr automatike per postime, desha te di a eshte problem te hapi nje forum te tille?
seshte fare probleme shoku nese do nga ne e ke lejen  :D :perqafim

  • Postime: 18

#2 ne: 25-12-2011, 17:39:27
Ose un e kam be pytetjen gabim ose ti ke keqkuptu :) deshta ta hap nje forum ku antaret qe regjistrohen ne forumin tim dhe postojn paguhen per qdo post si ky psh. hackforums.al por me tematik tjeter dua un, kam qen administrator ne forume me heret dhe perafersisht di ta menagjoj por nuk di si ta bej nje te till

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-12-2011, 12:58:26
Ato jane module qe perdoren... te tille duhet te kete vbullnetin.. kerko ne komunitetin e tyre nje te tille.

  • Postime: 342

#4 ne: 26-12-2011, 13:40:58
Je i sigurt per ate qe do te besh???

Pa dashur te ofendoj por nje gje e till kerkon dhe nje "kapital" te mire qe ta kesh menjan per kete pune, nuk mjafton vetem te kesh qen Admin te ndonje forum!

Mendo qe nje antar qe rri gjith diten ne forumin tend (ka shum qe shkruajn kot me kot per te kaluar kohen), mund ti sjelli fitim vetes se tije diku te 30-50$ ne muaj, edhe nqs e ze minimumin 10$ ne muaj, llogariti keto $$ ne antare... mund te kesh 5-10 antar qe nga qefi mund ta kthejn ne pun fitimprirese, ne fund te fundit sju kushton gje.... je ne gjendje te paguash e pakta 100$ ne muaj per nje faqe qe per hir te vertetes nuk gjeneron fitime?

Pyet MAX se sa fitime i sjell ky forum i cili rri online pa bere pagesa te tipit qe kerkon ti, dhe qe ky forum eshte i ngritur nuk eshte i ri...


Nuk dua te demoralizoj por si SHOK (dhe pse ste njoh) te keshilloj ta mendosh mir dhe mos te rrembehesh nga pasioni per forumin apo nga deshira se dikur ke qen admin dhe ja ke kaluar mir me antaret!

Gjithsesi suksese...

  • Postime: 26676
  • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 26-12-2011, 15:43:09
Nese e do per tregun shqiptar mos u lodh kot se nuk ka shqiptare (nese ka jane shume shume pak) qe paguajne per sherbime ne internet.
Nese e do per te huaj, atehere na thuaj cfare skripti per forum ke ne plan te perdoresh, ne menyre qe te mund te them dicka konkrete.

  • Postime: 18

#6 ne: 26-12-2011, 17:22:06
Ok flm shum per pergjigjet edhe ashtu kam qen i dyshimt te nis ket projekt nga pergjigjet e juaja e kuptova qe nuk po ja vlejka, kam pas ne plan per shipetar :)

Temat e fundit