Si të fsheh një link mbas një fjale (SMF)? - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si të fsheh një link mbas një fjale (SMF)?

Si të fsheh një link mbas një fjale (SMF)?

· 11 · 6025

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-08-2011, 17:05:21
Përshendetje!
Ka disa raste që dua të postoj një link por dua që linku të fshihet mbas një fjale (p.sh shtyp ketu dhe këtu-ja të të çojë në një adresë).
Mund të më tregojë dikush se si mund ta bëj këtë gjë në SMF se nuk e ka?

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-08-2011, 17:50:53
Kodi: [Zgjidh]

[url=http://linkujuaj.com]KETU[/url]

Smf eshte dhe ketu ...

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-08-2011, 21:24:16
Në këtë mënyrë nuk funksionon as këtu në forum.
Ndonjë mënyrë tjetër?

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-08-2011, 22:20:16
Si ore nuk funksionon?

[url=http://www.iphone-alb.com/]iPhone Albania[/url]

Kopjoje kodin mesiper dhe provoje.

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-08-2011, 22:44:01
Nuk e di pse nuk më bëri pak më parë, tani është në rregull faleminderit shumë.
Edhe diçka tjetër që të mos hap tjetër temë.. Si shtohen videot yuotube?

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-08-2011, 23:07:26
Thjeshte merr linkun dhe hidhe ne postim. Linku kthet automatikisht ne video.

elvana gjata afer dhe larg official video

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-08-2011, 23:21:31
D.m.th linku i youtube duhet të rrethohet nga "[url]"?

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 28-08-2011, 23:28:04
Jo asgje, vec merr linkun nga Youtube dhe vendose ne postim. Nuk ke nevoje per asnje kod shtese. Thjeshte hidhe linkun ne postim.

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-08-2011, 23:30:41
E provova dhe me nxori vetem linkun, pastaj provova të citoj videon që vure ti dhe më doli i rrethuar me url linku i youtube prandaj të pyeta.

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-08-2011, 23:36:29
Varet nga video. Ne disa raste vete Youtube nuk lejon hapjen e videove ne faqe te jashtme. Kodet qe ke pare ti vendosen automatikisht nga forumi.

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 28-08-2011, 23:37:54
Ok. Faleminderit shumë!

Temat e fundit