Tashme Bisedoj.Com kthehet ne forum... - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tashme Bisedoj.Com kthehet ne forum...

Tashme Bisedoj.Com kthehet ne forum...

· 1 · 496

  • Postime: 79
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-06-2009, 21:29:37
Ka dy muaj qe po experimentoj me domainin tim,akoma jam ne host free,qeshtja eshte se linku origjinal i forumit eshte bisedoj.albanianfor um.com ,une domainin bisedoj.com e kam blere tek goddady,si mund ta kthej psh emrin e forumit nga http://bisedoj.albanianforum.net/portal.htm ne http://bisedoj.com/portal.htmhmmmmm: sepse nuk mundem ta blej nga forumi,sepse thote eshte egzistues emri bisedoj.com.forumi ka nje aktivitet mbreslenes,si per dy muaj publikim qe ka...

Temat e fundit