Top Board - Forumi i Top Channel - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Top Board - Forumi i Top Channel

Top Board - Forumi i Top Channel

· 16 · 2783

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-11-2008, 14:32:32
Forumi i TCH Top Board është një nga komunitetet me te mëdha shqiptare ne internet. Sipas te dhenave te mija Top Board është i dyti pas Forumishqiptar.com për nga numri i anetareve te rregjistruar. Forumi i Top Channel ka rreth 38 mijë anetare, ndërsa FSH.com rreth 39 mijë.

Top Board nuk është keq as nga numri i postimeve qe arrijnë mbi 538 mijë.

Forumi i "Topit" ne përgjithësi është ne funksion te sherbimeve të ndryshme te Top Channel dhe Top Medias, por ka dhe plot rubrika te tjera qe mbulojne kategori nga me te ndryshmet.

http://www.top-channel.tv/forum/
http://www.top-channel.tv

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-11-2008, 13:29:37
ore meqe ra fjala

Ka ca dite qe nuk me hapet me top-channel.tv
Faqja eshte ok sepse me proxy hapet
Kjo ndodhi fill mbas nje bisede interesante qe para me Iglin :D

Thua ti kete bere bann Ip

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-11-2008, 13:38:50
Me siguri je i bere ban. Ta gezoc :D

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-11-2008, 16:56:21
ta gezoje une dhe gjithe ata qe marrin internetin nga Albtelekom :D

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-11-2008, 23:44:24
me sa duket igli eshte nje lexues i ketij forumi pasi tani mund ta hap faqen lirisht :D

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-12-2008, 03:06:40
ta gezoje unë dhe gjithë ata qe marrin internetin nga Albtelekom :D

sa e dhishme eshte kjo puna e IP telekomit, sna mban bytha me i be ma ban kujt se e han te gjithe.....

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 31-03-2009, 01:46:15
Citim
Informacion

Top Board eshte perkohesisht i mbyllur.

Ka kohe ky keshtu?

#7 ne: 31-03-2009, 11:15:59
Ka kohe ky keshtu?

Del shpesh keto kohe ai shenimi, por nuk rri shume.
Mund te hashes qe gjate 24oreve del disa here ai shkrimi, mbase nga fluksi i madh

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 03-04-2009, 17:20:37
Top Board eshte perkohesisht i mbyllur.

Ja qfar me doli mua

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 05-04-2009, 13:03:25
Akoma mbyllur

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 05-04-2009, 13:55:23
Besoj se e kane nga kerkesat e medha qe ka per big brother ne seksionet e tjera te faqes se TCH- dhe duke qene se forumi eshte ai qe e perdor me shume DB eshte dhe i pari qe del jashte loje sapo ka ngakesa te medha ne rrjetin e TCH.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 05-04-2009, 16:02:07
Besoj se e kane nga kerkesat e medha qe ka per big brother ne seksionet e tjera te faqes se TCH- dhe duke qene se forumi eshte ai qe e perdor me shume DB eshte dhe i pari qe del jashte loje sapo ka ngakesa te medha ne rrjetin e TCH.
po gjith ajo kompani nuk e perballon dot nje server pak me te fuqishem??

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-07-2009, 00:42:37
Vura re qe TCH e ka marre me seriozisht forumin dhe po i ben reklame ne portalin e lajmve. Po ashtu Top Board ka kaluar ne subdomen duke pasur adresen e re http://forum.top-channel.tv/
Tashme forumi ishte i hapur dhe per vizitoret! Per shume kohe ka qene i vizitueshem vetem per anetaret e regjistruar.

Reklama qe po i ben TCH forumin te tij:

 • Postime: 691
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 29-07-2009, 12:54:48
Vura re qe TCH e ka marre me seriozisht forumin dhe po i ben reklame ne portalin e lajmve. Po ashtu Top Board ka kaluar ne subdomen duke pasur adresen e re http://forum.top-channel.tv/
Tashme forumi ishte i hapur dhe per vizitoret! Per shume kohe ka qene i vizitueshem vetem per anetaret e regjistruar.

Reklama qe po i ben TCH forumin te tij:Se di por me duket shume i vaket ne paraqitje eshte per tu habitur me stafin qe ka dhe Buxhetin qe ka do krijonin vet theme e tyre personale.

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 22-07-2011, 22:51:26
Top Board sic duket paska ik' per lesh.
Di gje njeri sa kohe ka keshtu?
Te dy adresat nuk funksionojne:

http://www.top-channel.tv/forum/
http://forum.top-channel.tv/

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 23-07-2011, 09:39:50
M A X ketyre u rrofte emri se s'jane per asgje.

Temat e fundit