Webmaster (.al), Portali i Webmasterave Shqipëtar - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webmaster (.al), Portali i Webmasterave Shqipëtar

Webmaster (.al), Portali i Webmasterave Shqipëtar

· 21 · 2101

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-07-2009, 17:12:13
Webmaster.Al është forumi më i ri i krijuar rreth një vitë më parë nga anëtar i ZeriYt.com dhe njëkohësisht webmaster shum i zoti, ky forum edhe pse është ende në fillimet e veta, suksesi duket sheshtazi, numri i anëtarëve që janë të etur për dije apo që sado pak mundohen ta ndajnë eksperiencën e tyre në atë forum shtohet, ky forum lindi si rrjedhojë e nevojës për të pasur një forum shqipëtar të mirfilltë për webmaster i të gjithë shqipëtarëve, me tema diksutimi, dhe njëkohësisht oferta dhe konkurse të njëpasnjëshme, me të vetmin qëllim që shqipëtarët të jenë të bashkuar dhe të ndihmojnë njëri tjetrin, por gjithsesi rruga është ende e hapur dhe suksesi do të rritet me hapa të shpejta nëse vazhdon me të njëjtin ritëm.

Marrë nga AlbaLab.Info

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-07-2009, 18:02:33
Seç me duket si anti reklame e tepruar per zeri yt.

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-07-2009, 20:02:28
Je plotesisht Gabim, kjo thjsht eshte nje menyr e re e te shkruarit artikuj qe ma sygjeroi Administratori i Ketij Forumi dhe une e falemenderoi shum, per mua ZY eshte dhe do te mbetet shkolla qe me beri webmaster pastaj ke dhe sqarimin ne faqen time ne fund te artikullit, kam shkruar dhe nje artikull per ZY por per shkaqe kohe nuk e postova ketu, hidhi nje sy po deshe.

Citim
Sqarim: Ky artikull nuk përmban qëllime reklamimi apo njëanësimi, kjo metodë e artikujve do të praktikohet gjithmon.
Shpresoj te me kesh kuptuar :D

Te pershendes

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-07-2009, 21:46:15
Jo mo jo ska gje,perderisa admin i ketij forumi se ka problem atehere skam cfare te bej une,por nga qe para disa ditesh pash disa replika mes ketyre dy forumeve,thash mos do kishte konflikt interesash...

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-07-2009, 21:59:25
Faqe e mir qe kam mesuar shum gjera ketu.

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-07-2009, 22:06:26
Jo mo jo ska gje,perderisa admin i ketij forumi se ka problem atehere skam cfare te bej une,por nga qe para disa ditesh pash disa replika mes ketyre dy forumeve,thash mos do kishte konflikt interesash...

Ska gje jo, eshte thjesht nje artikull, krahasimi mes ketyre dy forumeve eshte i pamundur, te pakten per mendimin tim, ZY eshte forumi me i vjeter dhe per te mos thene te gjith por shumica e webmasterave dijet e para prej ketu i kan marr, ketu bazohem une per te thene se WM.al eshte ende i ri dhe ka shum rruge per te bere per arritur ne ate pozicion.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-07-2009, 12:16:44
Webmaste.al mund te jete forum i ri edhe i sukseshem per momentin , por per mendimin tim nuk ka per te ecur shume gjate per vet faktin qe do permend me poshte.

1] Bazohet nje nje ide te gabuar ku te qenurit staf aty eshte privilegj me te drejta te pakufizuara kundrejt pjestareve te tjere.
2] 90 % te temave aty jane clonim ose dhe copypaste nga forume te tjere (mungese origjinaliteti)
3] Rregullore e ndryshueshme sipas nevojave dhe ineresave te nje grup pjestaresh
4] Niveli i dobet i drejtueseve te tij.
Keto pershtypje kam une per ate forum , dhe arsye qe nuk marr pjese ne te eshte se : qe ne fillim te hapjes se tij me kane fshire teme timen pa asnje paralajmerim edhe as nje fare lajmerimi mbas fshirjes se asaj teme.
Mungesa e korrektesise mund te quhet dhe faktori i 5-te 

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 16-07-2009, 13:52:42
Webmaste.al mund te jete forum i ri edhe i sukseshem per momentin , por per mendimin tim nuk ka per te ecur shume gjate per vet faktin qe do permend me poshte.

1] Bazohet nje nje ide te gabuar ku te qenurit staf aty eshte privilegj me te drejta te pakufizuara kundrejt pjestareve te tjere.
2] 90 % te temave aty jane clonim ose dhe copypaste nga forume te tjere (mungese origjinaliteti)
3] Rregullore e ndryshueshme sipas nevojave dhe ineresave te nje grup pjestaresh
4] Niveli i dobet i drejtueseve te tij.
Keto pershtypje kam une per ate forum , dhe arsye qe nuk marr pjese ne te eshte se : qe ne fillim te hapjes se tij me kane fshire teme timen pa asnje paralajmerim edhe as nje fare lajmerimi mbas fshirjes se asaj teme.
Mungesa e korrektesise mund te quhet dhe faktori i 5-te 

Eshte shum e vertet ajo qe the ti UrL, por un do te shtoja se Bordi Drejtues(Jo te gjithe) sillen shum rrept dhe me ironi te plot ndaj personave qe sapo i kan hyre kesaj rruge te webmasterave, me nje fjal sillen si polic te rrept, kjo gje sme pelqen fare.

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 16-07-2009, 14:36:54
Konkurenca në treg sjellë ndryshime dhe përmirësime të konsiderueshme!
...E njëjta gjë është edhe me shumë webfaqe, që kohët e fundit janë shtuar shumë. Disa kanë arritur të mbijetojnë, disa jo. Se cila nga këto faqe do të mbijeton do ta tregoj koha. Mua personalisht më duket se koha e forumeve klasike ka përfunduar  hmmmmm:

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 16-07-2009, 15:09:45
Webmaste.al mund te jete forum i ri edhe i sukseshem per momentin , por per mendimin tim nuk ka per te ecur shume gjate per vet faktin qe do permend me poshte.

1] Bazohet nje nje ide te gabuar ku te qenurit staf aty eshte privilegj me te drejta te pakufizuara kundrejt pjestareve te tjere.
2] 90 % te temave aty jane clonim ose dhe copypaste nga forume te tjere (mungese origjinaliteti)
3] Rregullore e ndryshueshme sipas nevojave dhe ineresave te nje grup pjestaresh
4] Niveli i dobet i drejtueseve te tij.
Keto pershtypje kam une per ate forum , dhe arsye qe nuk marr pjese ne te eshte se : qe ne fillim te hapjes se tij me kane fshire teme timen pa asnje paralajmerim edhe as nje fare lajmerimi mbas fshirjes se asaj teme.
Mungesa e korrektesise mund te quhet dhe faktori i 5-te 

Pershendetje UrL dhe te gjithe te tjeret.

Me lajmeruan tek forumi qe ishte hapur nje teme ketu dhe do deshiroja te qartesoja disa pika.

Faktikisht nuk duhet te merrem fare me ty po kur i jep pak si me teper gojes atehere meriton cdo kritik

A. The qe eshte i suksesshem per momentin por sdo eci ... asgje nuk eshte e sigurt ne jete pervec taksave dhe vdekjes. Shpresoj te jemi gjalle dhe me deshire te plot per te vazhduar dicka qe kemi nisur

B. Iden e gabuar mund ta kesh ti, te qenurit staf do te thote te kontrollosh mirembash dhe te vesh ne vije ato cfare nuk shkojne per ta bere forumin te suksesshem (meqe the pak me larte qe eshte i sukseshem)

C. 90 % i temave jane copy-paste? Lol ... shume veta me njofin mire kshuqe dhe vet ti e kupton qe e ke gabim por nganjeher inati dhe xhelozia te shtyjne te besh gjera te pamenduara mir.

D. E shof qe sja ke idene rregulloreve por sa per te pasur ti nje ide te qarte, rregulloret shkruhen dhe perditsohen kur eshte rasti. Qellim vetjak? Nuk e kam hapur forumin per perfitime vetjake por e kam hapur per te ndare ato ekperienca qe kam si webmaster me te gjithe te tjeret

E. Niveli i dobet i drejtuesve? Ne ckuptim te lutem .. ma sqaro pak kete

Kalofsh mire

Olgi

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 16-07-2009, 15:56:48
Perse duhet te kem zili une ty ? Sepse ke nje forum webmastersh? Nuk kam ndermend te hap nje te tille keshtu qe ajo mundesi per te patur zili  nuk ekziston.
Nga zona ime i thone nje llaf : Mos e duaj por hakun mos ja ha.
Keshtu qe edhe une e permend qe eshte i sukseshem per momentin sepse nuk dua tjua ha haken tuaj.Sa per eksperience , nuk ma merr mendja te kesh te njejtat me mua per sa i perket menaxhimeve dhe timonit te faqeve ose network-ve.
Keshtu qe ato fjale , 'i jep gojes pak si teper' drejtojua shokeve te tu edhe jo mua, pasi nuk njihemi dhe s'kemi kofidenca te tilla.
Pikerisht kjo fjale qe vura ne thonjza karakterizon ate cka ti je kureshtar te dish ne lidhje me shprehjen time ( pa nivel )

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 16-07-2009, 16:17:15
Perse duhet te kem zili une ty ? Sepse ke nje forum webmastersh? Nuk kam ndermend te hap nje te tille keshtu qe ajo mundesi per te patur zili  nuk ekziston.
Nga zona ime i thone nje llaf : Mos e duaj por hakun mos ja ha.
Keshtu qe edhe une e permend qe eshte i sukseshem per momentin sepse nuk dua tjua ha haken tuaj.Sa per eksperience , nuk ma merr mendja te kesh te njejtat me mua per sa i perket menaxhimeve dhe timonit te faqeve ose network-ve.
Keshtu qe ato fjale , 'i jep gojes pak si teper' drejtojua shokeve te tu edhe jo mua, pasi nuk njihemi dhe s'kemi kofidenca te tilla.
Pikerisht kjo fjale qe vura ne thonjza karakterizon ate cka ti je kureshtar te dish ne lidhje me shprehjen time ( pa nivel )

Haha ... vertet me shkrive, pra ti je i mire ne menaxhim dhe "timonin" e faqeve ose network-ve

Sinqerisht eshte e kote te flasesh me ty... madje po e ngarkojme pak si teper databasen e forumit (i kerkoj ndjese Oltit)

Une shof punen tende ... dhe ajo le per te deshiruar. Sa per njohurite e mia ske faj sepse nuk e kam zakon te dal neper forume me stafet ne dore por shumica qe jane ktu me njofin dhe besoj se e dine se me cfare merrem

Edhe dicka po te them, besoj se i pranon kritikat dhe sygjerimet nga dikush qe eshte "me poshte se ti" :P

Tek faqja jote shqiperia.gr, ngjyrat e adsense nderroji nga te kuqe beji te blu (titullin) ndersa tekstin the url-n beji te zeza. Ne kte menyre behet nje blending me i mire dhe rritet CTR kshuqe fiton pak me teper se aktualisht

Persa i perket SEO's shof qe qenke edhe me keq, gjithsesi serisht mos ma merr per keq, po te ndihmoj paksa (ne fund te fundit skerkoj shperblim)

Kodi: [Zgjidh]
<title>Vatra Shqipetare ne Greqi - shqip - chat shqip - Mp3 Shqip - Kenge Falas, Muzik, shqipetar, vajza, djem, greqi, Foto, Lojra, Chat, Albania, Shqiperia, Shqiperi, Video, videoklipe, emigrant, Horoskopi, karte jeshile, Horoskopi Sot, Mp3, 2009</title>
Title zakonisht nuk behet aq i gjate dhe nuk eshte mire te futesh 200 fjale kyce sic ke bere ti, gjithashtu fjalet kyce vendosen ne ne meta keywords dhe jo ne titull

Kodi: [Zgjidh]
<meta name="description" content="Ketu shkruaj pershkrimin e faqes tende" />
<meta name="keywords" content="ketu vendos te gjitha keywords (termat kyce)" />

Shpresoj ta ulesh hunden dhe te marresh parasysh dhe sygjerime nga te tjeret qe jane me poshte se ti, sepse sa te rrosh do te mesosh


EDIT: e shof qe paske punuar me perpara me meta keywords :-) Konfiguroje tamam AIO Seo Pack se le nam

Suksese

Olgi

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 16-07-2009, 17:16:21
Hahaha , me pelqejne tipat ironik ose qe mbrohen me sulm.
Megjithse kjo teme eshte hapur per forumin tend dhe nga nje ane ti duhet te me falenderosh qe po funksionoj anti-reklame per faqen tende pasi keshtu qendron kjo teme perhere ne krye. Ne radhe te dyte nuk kam nxjerre... 'shpaten' dhe po te kerkoj duel ne matjen e ... dijeve tona.

Meqe permende shqiperia.gr , aty poshte tek zygjerime hap nje teme edhe kritikoje faqen nga ana teknike apo dizjanit...
Une ne kundershtim me ty nuk jam aq i mire ne kto dhe ska pse peyt asnjerin per mua ashtu si bej une me ty.Mua me mjafton nje shkrim i dikujt per te arritur ne nje konkluzion per te , ashtu si kam arritur edhe per ty.
Ti kerkon arsye aty ku nuk ekziston dhe shkon sheh faqet e mija? Nuk ekziston shanci qe une te kundervihem per keto , dhe vazhdoj te insistoj pikerisht tek ajo cka tema kerkon . Pra mendimin tim per faqen e W.al .

Nese me te vertete interesohesh per te pare punet e mija mund te kerkosh ne google me fjalen "Enelixis WebPlatform" per te pare disa nga keto.

Gjithashtu , te pres edhe ne networkun e fajtori.com qe te tregoj se si menaxhohet nje server qe arrin deri ne 450 antare ne te njejtin moment.

Te uroj nje mbremje te kendeshme..

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 16-07-2009, 17:26:39
Ke shume te drejte kur thua qe sduhet te dalim nga tema, por perderisa permende njohurite, atehere njohurite e tua une i shof ne ate cfare ti shpreh ne Internet

Ti ke nje cokollata.com me nje logo qe duket sikur eshte bere me banner generator online (falas)

Ke nje patosi.com qe qenka vertet kategori interesante, thash se do gjeja ndonje info per patosin por pash ... dental .. dhe shum shum reklama

Gjithashtu, meqe the ne postimin e pare, 90 % jane kopje, thjesht pash nje artikull tek SHqiperia.gr te njejtin artikull si dhe tek 50 faqe te tjera (link

Kshuqe file, kur nuk i njef te tjeret mos llap kot neper forume jo kshu jo ashtu, sepse nuk fiton gje pervecse i ul vlerat vetes tende

E shof qe cdo faqe e mbush me adsense, fitimet si ecin mire? Besoj se i nxjerr leket per te paguar hostin tek Hostgator

Po flasim per dijet ketu dhe per suksesin ... sepse nese flasim per fitimet pastaj ... hehe

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 16-07-2009, 17:35:12
Fitimet e mija shyqyr zotit ecin ne menyre prefekte, nese ma kerkon do ta bej edhe publike ketu per ater tend.
Tani ti cfare pretendon ? Me kete fjalor qe ke "llapje" te mund te menaxhosh nje faqe me antare delikat ? Ketu ishte edhe ajo qe them une NIVEL . Duhet te jete timoni ne rregull per te mos hedhur anijen ne shkemb.
Te thashe spo mas asgje me ty , ti po kerkon te matesh me mua.
Lexo temat e mija edhe do shohesh se cilat faqe une kam bere per fitime adsense.

ti them une ?
www.patosi.com
www.topalbania.org
www.topalbania.info
www.free-greek.com
www.greekmp3.info
www.world-sms.info
 etj etj etj qe nuk i mbaj mend ...

shko bej cicin tani se sillesh si kalama kur i shajne lodren.

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-07-2009, 17:42:07
Hajde mendje hajde ... ju ka prishur frapeja mesa duket andej nga Greqia. Nejse nqs vjen ktej (kur e ke lejen?) mund te takohemi qe te kuptosh se me ke po flet ...

Faqe te papame paske ... urime .. nejse eshte e kot te lodhem me me ty . . . se ti je tamam tipi i atyre shqiptarve qe kane ikur ne 93 jashte dhe e quajne veten te ditur ... mos ec me iden qe Shqiperia ka ngelur mbrapa o Niko..

Po vrisja mendjen se ca moshe ke ti por e kuptova nga shprehja (shko bej ...) se sa vjec qenke

Kot per fiksim je qe je mi nxirr dhe pak te ardhurat e tua ti shof njeher sepse jam ne medyshje i kalon $100 apo jo

Hajt Suksese Greko

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 16-07-2009, 17:56:46
Jam me shume SHQIPETAR se ti qe je ne Shqiperi
Epitetin 'grek' fute andej nga e nxore. Nese do te me drejtohesh edhe te diskutosh ose te debatosh me mua , mendoji fjalet kur i nxjerr nga goja. Nese do te dish moshen time te sakte te them une ska pse vret trurin.
Se sa mbarapa ka ngelur shqiperia e treguat ne zgjedhjet qe zhvilluat para pak ditesh. Une mbase jam emigrant , punoj me rroge , ne ndertim , llac , tulla e ku di une ku tjeter ne buqesi por nuk mundohem te hedh hi syve te mij.Ti thua nese vij ne shqiperi dhe takohemi qe te mesoj kush je ..? Mendon se me intereson ti si person qe te te njoh? Apo kjo ishte nje kercenim nga ana jote?
E sheh qe prap kerkon shkak ? Duke filluar nga mosha ime deri tek "leja" ime ? Fjalen shko bej cicin e perdora popullorce dhe me e kulturuar por qe zvendeson fjalen shko gric b..
 per pak te jap edhe adsense e mija.

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 16-07-2009, 18:08:07
Me fal nese u ofendove pasi ai nuk ishte qellimi im. Gjithsesi nuk ka asgje te keqe te punosh qoft ne llac qoft ne bujqesi.

Une insistoj tek ato qe thua ti, sepse ti vet "grricesh" duke then jo jeni kshu jo jeni ashtu . . . nuk je askush ti shpikesh gjera nga mendja jote okay (gjera si 90 % jane kopje) sepse thjesht po genjen veten tende

Ti mendon se duke postuar ti ashtu po me prish mua pune? Sic e the dhe vet, reklame per komunitetin Webmaster.al eshte dhe kjo por te pakten bazohu ne realitet dhe jo ne shpifje dakort?

Do sdo ti, Webmaster.al eshte numer 1 per momentin, ske cfare ti besh do mesohesh me kte fakt ... por ato bishtat qe shton nga mbrapa nuk i duroj dot ... prandaj me ben te dal nga natyra ime dhe te perdor ndoshta nje fjalor jo te hijshem.

Une po e mbyll me kaq sepse kam kam disa gjera per te perfunduar dhe mendoj qe komplet kjo teme eshte pa lidhje sinqerisht . . . sepse me perpara egzistonte nje teme per Webmaster.al dhe kjo eshte nje teme e perseritur dhe per per te vendosur qershine mbi torte, fillon e shkruan ti gjera te pa verteta

Nejse Niko se ktu jemi, do degjojme per njeri tjetrin. Sinqerisht te uroj suksese sepse skam asgje personale me ty, thjesht kaq te them, kur te flasesh here tjeter per Webmaster.al mendohu mire dhe mos fol ne baze te interesave te tua (pse u fshine temat) dakort?

Mbetsh me shendet

Olgi

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 16-07-2009, 18:18:50
Skam asnje interes sinqerisht , une isha nder te paret qe erdha me qejf ne ate forum . Kete  e kam thene vazhdimisht kur ka qene tema per ate forum. Fshirja e temave te mija u shoqeria me largimin tim nga ai forum si shenje proteste. Dhe sic do e kesh pare edhe vete , nuk jam futur me edhe keshtu do vazhdoj. Per kete une vazhoj te kem te njejtin mendim , sic e permende edhe vete ti dole nga natyra jote dhe hodhe fjale qe dike e ofendojne.. Duke e ditur se shqiptari e ka per ulje ta quajne grek . Mbase ti ne kete u bazove dhe deshe te me ofendoje por fal emigranteve shqiperia eshte ngritur sadopak.
Dhe une pikerisht per kete fola, qe te menexhosh nje faqe duhet durim dhe mendje e paster dhe jo mendime ne tym. Do thuash ti se cfare demi pesoj forumi yt nga largimi i njerit qe ne kte rast jam une ? Nuk pesoj ndo nje dem kushedi por pesoj nje antar me pak , nje reklame me pak dhe nje rekomandim me pak. Qingji urte pi dy nena , i egri as te veten. Me kete parim duhet te ecesh , dhe jo te japesh mend majtas djathtas per dijet  e tua. Ato mund ti shperndash shume bukur me ane te veprave te tua , athere do kene edhe vlere pasi bazohen ne fakte materiale dhe jo teorike.

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-07-2009, 21:33:27
Citim
Do sdo ti, Webmaster.al eshte numer 1 per momentin, ske cfare ti besh do mesohesh me kte fakt ... por ato bishtat qe shton nga mbrapa nuk i duroj dot ... prandaj me ben te dal nga natyra ime dhe te perdor ndoshta nje fjalor jo te hijshem.

Sa per nr 1 smund te flasesh kaq i sigurte...Ok?Me ZY nuk ka forum qe krahasohet...

Kalojme tek debati juaj,ju te dy mund te jeni te zotet,disa gjera qe si di olgi mund ti dije niko,disa gjera qe si di niko mund ti dije olgi,por smund te thoni as njeri se une jam me i mire se ty.

Ti Olgi me dukesh vertet i zoti,por sec ke nje mendjemadhesi si te tepruar,o une o une thua ti.Forumi juaj ka nevoje per disa timoniere,dhe jo nje timonier,disa dite po te mos jesh ti aty behet nami ne forumin tend,kurse ketu te tere kane nje kulture te gjere,te gjithe sillen ne kete forum sikur te ishin ne forumin e tyre,Max dhe Syrgjyn Url...dhe shume e shume te tjere kanne nje nivel shume te larte si profesional ashtu dhe kulturor.Ato webmasterat qe jane tek forumi yt,jane si puna ime,dore e dyte.


Me vjene mire qe i ulet gjakrat,ky ishte thjesht nje mendim i imi,shpresoj qe te mos e zgjasim me kete teme,Maxi se ka pare se patjeter do e kish kycyr me kohe...

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 16-07-2009, 23:51:26
Qenka bere nami ketu :) Qenkan thene gjera qe edhe mund te ishin kursyer. Nejse, tema mbyllet!

Temat e fundit