www.Mature-Shteterore.com - AdminZone

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

www.Mature-Shteterore.com

www.Mature-Shteterore.com

· 9 · 6511

 • Postime: 128
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-05-2009, 14:43:20
Pershendetje te gjithe,

ju paraqes mbas nje kohe shum te gjate jo funksionimi FORUMIN e pergjithshem, i cili ju ofron mundesin te merrni informacione te ndryshme nga e gjith bota, mbi fusha te ndryshme te jetes.

Mund te rregjistroheni dhe te postoni gjerat qe ju ju duken me interesante dhe do priten me krah hapur nga ana e administratoreve (normale brenda disa rregullave).....


Faliminderit dhe ju presim te ndajm eksperiencen sebashkuMe respekt
Ledion
www.matura-shteterore.com

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-05-2009, 15:26:59
Po cfare lidhe ka nje forum i tille me emrin e domenit "Matura Shteterore"? Si mund te besh nje forum te pergjithshem me dy fjale qe jane shume specifike?

 • Postime: 128
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-05-2009, 17:27:56
Po cfare lidhe ka nje forum i tille me emrin e domenit "Matura Shteterore"? Si mund te besh nje forum te pergjithshem me dy fjale qe jane shume specifike?


atehere domaini eshte krijuar me shum per te rinjt.Kuptimi i ketij domainit eshte : Kur nje njeri shkon ne mature shteterore per te dhen provimet, supozohet qe te dij disa njohuri mbi te gjitha fushat e jetes. Dmth duhet te jete i plotesuar me njohuri. Plus qe ky forum i vjen ne ndihme shum te rinjve sepse ka shum postime (do ket edhe me shum me kalimin e kohes) te cilat te ndihmojn ne krijimin e pergjithshem te njerzve, dmth njohuri mbi Letersin, Historin, Shoqerine, Biznesi, Shendeti etj.

Ka edhe si te krijosh nje ese....ose te marresh ese te gatshme.

Kjo faqe eshte e gjithanshme MAX.....se duke pare qe te gjitha forumet kan te njejten shperndarje, dmth ne tituj ose gjera te tjera.....kshu qe vendosa bashk me disa shoke te mi qe te krijojm kete faqe.Shpresoj qe u shpjegova sadopak ne lidhje me faqen.

Ka vetem nje problem qe nuk kemi akoma shum postime, po me kalimin e kohes shpresojm te behet nje nga forumet me te klikuara shqipatre....sic eshte zeriyt.com.....


Faliminderit

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-05-2009, 18:07:55
poo mir eke nisur por domaini eshte i mire dhe ta beje dicka vetem per Mature shtetrore do te sillte shum vizitore ;)

 • Postime: 128
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-05-2009, 18:12:06
poo mir eke nisur por domaini eshte i mire dhe ta beje dicka vetem per Mature shtetrore do te sillte shum vizitore ;)


flm vlla...ideja eshte qe sado qe te kerkosh nuk ke aq shum info vetem per vetem per maturantet.me aq sa te mundemi do i ndihmojm.prandaj edhe ne forum eshte krijuar nje pjese ku cdo kush mund te shkruaj dhe te vendosi kerkesat e tyre......

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-06-2009, 16:53:03
Cfare ju ka bere te mendoni se duke e mbajtur te mbyllur forumin per vizitoret do ju sjelle me shume trafik?!

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#6 ne: 27-06-2009, 16:55:08
eshte faqja me pa lidhje shqiptare qe kam par (dhe me beso qe kam par shuuum)
Domain pa lidhje me temen , forum qe nuk e di askush cfare ka brenda , pa komunitet...si mendon se do e zhvillosh ?

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 27-06-2009, 18:17:15
Edhe dicka tjeter:

Powered by SMF 1.1.5

1.1.5?! a nuk eshte pak si e vjeter?!

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 31-08-2009, 19:30:30
 287 Postime ne 209 Tema nga 725 Anetare. Anetari me i ri:  carsamoil 

Me shume anetar sesa poste (dukuri e rralle)

Temat e fundit