×
Hyrja
Profili

Lajme dhe tema aktuale

censura edi rama portalet shqiptare online - Edited.jpgambulanca.jpg
flamuri kosoves kosova pavarur kosovo flag.jpg

FB_IMG_1589893284097.jpg
rtv-ora-news.jpg
FB_IMG_1589546669909.jpg
M A X
ne: 15-05-2020, 14:44:19
Pse gjobitet Sonila Meço?

Aktualiteti

 
M A X
ne: 06-05-2020, 22:40:37
‘Peshqeshi i KÇK’ mbi Lungomare

Aktualiteti

‘Peshqeshi i KÇK’ mbi Lungomare u ndërtua me firmën e Edi RamësNdërsa qytetarët e Vlorës ishin të mbyllur në shtëpi për shkak të kufizimit të qarkullimit, një ekskavator u shfaq në Lungomare dhe pasi shkuli një palmë, hapi një gropë të re ndërtimi mbi asfalt në mbrëmjet mes 20 d...


grenell isa mustafa kosova.jpg

IMG_20200416_145213.jpg
Pergjigje nga: erlehta, charlie, Gjumashi
Shqiperia (dhe bota) ne karantine

BE52046F-5102-4127-8123-814121907ACB.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Passion, shejtania
Henri Çili ne pranga

JPG-koronavirus-28-847x477.jpg


IMG-20200314-WA0007.jpg
M A X
ne: 11-03-2020, 07:55:07
Rri në shtëpi!

Aktualiteti

Ditet e para jane te skeptikeve. Te teoristeve te “eshte nje grip”. Te patrioteve te rakise. Dhe sidomos te cinikeve te facebook-ut. Pastaj vijne vdekjet e para, por duken gjithsesi te largeta, sikur nuk jane tek Zogu i Zi apo ne Allias por ne nje bote tjeter. Fillojne te ulen ankesat por perser...

Screenshot_20200301-224418.jpg
WhatsApp-Image-2020-02-29-at-12.31.18.jpg

Coronavirus-koronavirusi shqiperi.jpg
M A X
ne: 19-02-2020, 21:12:42
Të rinjtë po ikin!

Aktualiteti

Të rinjtë po ikin, radhë të gjata në ambasadën gjermane në TiranëKjo është radha e përditshme në dyert e Ambasadës së Gjermanisë. Dhjetëra të rinj shohin përtej kësaj dere mundësinë e artë për të nisur një jetë të re drejt shtetit gjerman, apo për të fituar një të drejtë studimi...M A X
ne: 11-02-2020, 07:55:59
Lajme Flash

Aktualiteti

Lajme flash nga politika, aktualiteti shqiptar dhe cdo gje me rendesi te vecante per t'u mesuar dhe diskutuar.

Alban
ne: 10-02-2020, 17:10:25
Partiakët e sotëm zvëndësuan patriotizmin me besnikërinë ndaj partisë

Aktualiteti

Ishte ëndërr madhështore mbarëshqiptare ajo që edhe u realizua: përpos Shqipërisë të kemi edhe një Kosova të Pavarur. Dhe siç ndodh me ëndrrat, ato lindin të brishta dhe jetësimi i tyre rëndom e rritë numrin e ëndërruesve të dëshpëruar. Por megjithatë, ëndrrat e bëra jetë, kurrë nuk janë rreziku...


ofl albania policja me syza show edi rama.jpg
vjosa-Albini.jpg

M A X
ne: 29-01-2020, 11:35:00
Sindikatat ne Shqiperi mbrojne interesat e punedhenesve dhe jo te punetoreve

Aktualiteti

Lidhje të shkurtra: Sindikatat vjelin miliona nga ‘kontratat kolektive’ me shtetinSindikatat shqiptare i kanë kthyer kontratat kolektive në një mjet për të mbledhur kuotat e anëtarësisë direkt nga institucionet buxhetore dhe kompanitë publike, duke u kthyer në organizata formale që promovojnë in...

M A X
ne: 29-01-2020, 11:28:23
Si dhe pse lirohen nga burgu kapobandat e Shqiperise!

Aktualiteti

Një shpjegim se si ministresha që fle në dhoma 700 euroshe, po nxjerr rrugëve përsëri kapobandat dhe vrasësit profesionistë që duhet të kalbeshin në burgje..Kur mendon se si varin veten të dënuarit për energjinë elektrike dhe lirohen kapobandat për sjellje të mirë, pyetja që të vjen është kush e...
FB_IMG_1576697444671.jpg
FB_IMG_1576697212539.jpg
  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board