Tema Aktuale - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

Pergjigje nga: olti, poshnja

Termet 5.1 shkund Athinen

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-07-2019, 21:47:24

"Një popull që pret t’ia sjellin lirinë të huajt, nuk e meriton atë"

Së fundi më kanë tërhequr vëmendjen dy deklarata kontradiktore që vijnë nga opozita. E para, është një letër e kryetares së Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, e cila iu drejtua një numri ambasadorësh perëndimorë, me kërkesën e ngritjes së një komisioni ndërkombëtar për të zgjidhur çështjen e S...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta, omega

Pas votimeve te 30 qershorit...

M A X
07-07-2019, 10:48:34
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever

Holanda voton pro rikthimit të vizave për Shqipërinë

M A X
03-07-2019, 14:39:30
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
03-06-2019, 18:34:40

‘Porno varfërie’ me fëmijët nëpër ekrane

Para disa kohësh, këngëtari i njohur, Ed Sheeran bëri një video me disa fëmijë të varfër gjatë një vizite në Liberi. Ai personalisht u ndje shumë i prekur nga gjendja e mjeruar e tyre dhe u angazhua se do i vendoste në një hotel derisa të gjendej një zgjidhje. Por nëse mendoni se shumëkush u ndj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 15:57:50

"Ne kemi politikanë që duhen ‘mjekuar’, e jo votuar!"

Kim Mehmeti: Ne kemi politikanë që duhen ‘mjekuar’, e jo votuar!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-05-2019, 14:26:31

Armiqte e popullit

I ftuar në konferencën ndërkombëtare shkencore me temë “Fytyra e ‘armikut të popullit’ gjatë diktaturës së proletariatit në Shqipëri, 1944-1990”, Bernd Borchardt ka folur dhe për politikanët e sotëm shqiptarë.Sipas tij, politikanët shqiptarë mjerisht që nga koha e regjimit diktatorial dhe deri m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-05-2019, 08:05:43

Platforma zhgënjyese e opozitës

Opozita i ka zhgënjyer sot të gjithë ata që i kërkojnë prej kohësh një platformë për konceptimin e një qeverie tranzitore që ajo e sheh si zgjidhjen e krizës aktuale. Ajo ka paraqitur një program urgjent prej dhjetë pikash që do ta realizonte një kabinet pa Edi Ramën, i cili do të zhdukte lidhje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
06-04-2019, 23:25:04

Ku po shkon Shqipëria?

Shqiptarët në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni, Mal të Zi dhe Kosovën Lindore me të drejtë duhet të jenë krenarë për arritjet e tyre kombëtare, politike, ekonomike dhe sociale në dekadat e fundit. Megjithatë, ky përparim po rrezikohet nga prirjet negative politike, shoqërore dhe ekonomike, të cilat dë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, steriotipi B

Në të sëmës shkofshin PS e PD

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, frank, poshnja

Bastet vazhdojnë online

M A X
29-03-2019, 15:45:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2019, 18:29:59

Edhe emri i Skenderbeut ne armen e autorit te masakres se Christchurch

Autori i Masakres ne Christchurch te Zelanden e Re kishte shkruar edhe emrin e heroit kombetar Skenderbeu. Madje disa te tjere pretendojne te kene pare edhe emrin e Gjergj Arianitit,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe