Tema Aktuale - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

Pergjigje nga: olti

Rama i ERTV, ai që do doja të votoja

M A X
02-01-2020, 08:46:44
 rama-dy-fjale-per-veten.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1576697444671.jpg
FB_IMG_1576697212539.jpg
M A X
17-12-2019, 16:08:27

Armiqte e domosdoshem te Rames

Ditët e fundit, që pas tragjedisë së 26 nëntorit, fjalor i Ramës është rënduar sërish dhe gjuha e tij konfliktuale ka mbërritur kulmin, ashtu sikurse ka ndodhur në të gjitha krizat ku ai është gjendur në vështirësi. Ndaj me të drejtë shumëkush mund të ngrejë pyetjen: përse kjo traumë e madhe duh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, poshnja

Manifest i Adi Krastes - Perballja me propaganden

M A X
14-12-2019, 11:35:16
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, poshnja

Liria e medias ne Shqiperine e Edi Rames

M A X
11-12-2019, 17:35:09
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-11-2019, 18:01:05

Pse?

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-11-2019, 10:34:43

Rama vs. Meta

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
16-10-2019, 11:59:15

Fundi banal i ‘demokratëve’ të Rudina Hajdarit

Një pjesë e madhe e mediave shqiptare po tallen me veten dhe ndjekësit e tyre duke trajtuar seriozisht një fabul banale që duhet të zinte vend në rubrikat humoristike. Fjala është për sherrnajën banale midis disa deputetëve sharlatanë që i shiten publikut si përfaqëues të opozitës. Një numër i m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, steriotipi B

Nisma #Thurje

M A X
24-09-2019, 20:52:30
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-09-2019, 17:14:29

NXËNËSIT E ZELLSHËM TË MZIUT

Shqipëria tash tre dekada qeveriset nga politikanë që si plan kryesor për zhvillimin ekonomik kanë shndërrimin e Shqipërisë në vend ku mund të shpëlajnë paratë të gjithë ata që janë të interesuar. Ekonomia e shpëlarjes ka edhe binjaken e saj në rrafshin e estetikës politike, dhe ajo është shpëla...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta, steriotipi B

...Tironsit

M A X
16-09-2019, 14:55:10
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-08-2019, 21:02:59

Shpërthen fantazia me krevatin e Etilda Gjonit

Shpërthejn fantazia pas skandalit të shpenzimeve marramendëse të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj e cila për një natë në një hotel me 5 yje ka paguar deri në 700 euro. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, poshnja

Termet 5.1 shkund Athinen

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-07-2019, 21:47:24

"Një popull që pret t’ia sjellin lirinë të huajt, nuk e meriton atë"

Së fundi më kanë tërhequr vëmendjen dy deklarata kontradiktore që vijnë nga opozita. E para, është një letër e kryetares së Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, e cila iu drejtua një numri ambasadorësh perëndimorë, me kërkesën e ngritjes së një komisioni ndërkombëtar për të zgjidhur çështjen e S...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta, omega

Pas votimeve te 30 qershorit...

M A X
07-07-2019, 10:48:34
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever

Holanda voton pro rikthimit të vizave për Shqipërinë

M A X
03-07-2019, 14:39:30
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
03-06-2019, 18:34:40

‘Porno varfërie’ me fëmijët nëpër ekrane

Para disa kohësh, këngëtari i njohur, Ed Sheeran bëri një video me disa fëmijë të varfër gjatë një vizite në Liberi. Ai personalisht u ndje shumë i prekur nga gjendja e mjeruar e tyre dhe u angazhua se do i vendoste në një hotel derisa të gjendej një zgjidhje. Por nëse mendoni se shumëkush u ndj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 15:57:50

"Ne kemi politikanë që duhen ‘mjekuar’, e jo votuar!"

Kim Mehmeti: Ne kemi politikanë që duhen ‘mjekuar’, e jo votuar!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-05-2019, 14:26:31

Armiqte e popullit

I ftuar në konferencën ndërkombëtare shkencore me temë “Fytyra e ‘armikut të popullit’ gjatë diktaturës së proletariatit në Shqipëri, 1944-1990”, Bernd Borchardt ka folur dhe për politikanët e sotëm shqiptarë.Sipas tij, politikanët shqiptarë mjerisht që nga koha e regjimit diktatorial dhe deri m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe