Tema Aktuale - 23

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

M A X
31-10-2008, 10:24:42

"Reformat sollën ftesën e Shqipërisë për në NATO"

Zëvendësndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA-së, Stuart Jones, zhvilloi takime intensive me politikën shqiptare. "Reformat sollën ftesën e Shqipërisë për në NATO", u shpreh mes të tjerave të mërkurën pasdite zëvendësndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA, Stuart Jones, në një fjalim para diplomatëve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

[AnnaBela]
20-10-2008, 10:12:38

Tragjedia, nisin kërkimet për gjetjen e trupit të mbytur

Ai mendohet të jetë viktima i tretë i kësaj tragjedia pas gjetjes së trupit të pajetë të Edlirës 22 vjeçare dhe foshnjës së saj 3 muajsheDyshohet se një 17-vjeçar gjendet në ujrat e Butrintit pas përmbytjes së varkës mbrëmë në Sarandë. Polumbaret kane rinisur kërkimet sot në orë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bilderberg
17-10-2008, 18:30:38

Skandaloze:Dokumenti zyrtar i propagandes greke “Jugu i Shqipërisë është Greqi”

Athina - Dokumenti zyrtar, “Jugu i Shqipërisë është Greqi” Shkruan : Revista Mapo (link: http://revistamapo.com/index....

Lefter
17-10-2008, 02:06:30

Kreu i Kuvendit të Kosovës, me foton e Enverit në shtëpi

Kreu i Kuvendit të Kosovës, me foton e Enverit në shtëpiPRISHTINËKryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi mban ende në shtëpinë e tij, fotografinë e Enver Hoxhës, udhëheqësit 50 -vjeçar komunist të Shqipërisë. Ky fakt është zbuluar nga kamera e RTK-së, gja...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Art Ramadani
09-10-2008, 13:39:23

Cka mendojne popujt tjere per Shqiperine Etnike?

Cka mendojne popujt tjere per Shqiperine Etnike?Nje dite duke kerkuar per Shqiperine ne faqen e artisteve: http://www.deviantart.com, Gjeta kete
Kodi:

*
Anesti
04-10-2008, 01:07:13

Tre komuniste bisedonin me njeri tjetrin

Nga ora dhjete e mbremjes thashe po dal njehere pe te takuar ndonje shok.E Natyrisht takoj tre persona vip tePortit detar.Te tre komuniste nostalgjike.Njeri qe ishte me shume i shaqetesuar diskutonte se pasi ai kishte dale ne pension gjeshte muaj me pare dhe kishte vene re se tashme punonjesit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Anesti
27-09-2008, 17:45:25

Gjendet floriri i vjedhur kur ishte Ilir Meta kryeminister

Dy ditë me pare ne një lokal pranë gardes u gjendn 200 kg flori dy prej kallupeve ishin ato te vjedhura me pare ne tunelin e krabes.Vjedhje kjo e perfolurne kohën e Ilir Metes.Interesant dhe poseduesit ishin me mbiemer Lamce,mjaft i ndigjuar ne zonen e Skraparit.Siç duket lufta për pushtet e t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-09-2008, 12:36:01

Anekdota negative të së djathtës shqiptare

Agron TUFA
Disa nga problemet më të mprehta e më thelbësore, që përbëjnë statusin e identitetit, dhe prej këndej - vetërealizimin dhe vazhdimësinë e individit në shoqërinë shqiptare të postkomunizmit, mbeten ende të pazgjidhura. Zgjatja, stanjacioni dhe mung...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rust, olti

E majta drejte bashkimit?

Rust
18-09-2008, 02:06:34
Bashkim...?!!!!!!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-08-2008, 14:08:43

Një autostradë në 12 muaj

 Një autostradë në 12 muajIng.Xhevahir NgjeqariKompanitë e infrastrukturës së Italisë së Veriut po rrisin gjithnjë dhe më shumë interesin për investime në Shqipëri duke ndërmarë edhe hapa konkretë dhe mjaft të guximshëm. Një prej këtyre kompanive "Neë.Co"e kryesuar nga Senatori C.B. (dy herë min...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rust, miri14, olti

E keqja më e vogël

Rust
14-08-2008, 23:55:46
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
13-08-2008, 12:52:30

Berisha pershendet me 2 gishta sportistet shqiptare, ne Kinen komuniste...

“Simboli i dy gishtave është simbol i fitores”. Kështu është shprehur kryeministri Berisha dje gjatë daljes së parë për mediat, pas rikthimit nga vizita treditore në Kinë. Kreu i qeverisë shqiptare, gjatë konferencës së djeshme për shtyp, dha informacion rreth takimeve të zhvilluara në Republikë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe