Tema Aktuale - 27

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

Sirio00
20-11-2007, 09:52:26

Sherr ne Vlore per Petroliferen

eshte pasqyruar gjeresisht dje ne lajmet e te gjitha kanelave. Stedentet e Universitetit ismail Qemeli te VLores qelluan me veze, domate dhe nafte, menaxherin e Petroliferes pasi i kishin kerkuar qe te dilte nga salla. si e vleresoni kete veprim???
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
15-11-2007, 10:50:54

Shqiperia sot ne shesh për pavarësinë e Kosovës !

Tubimi organizohet në sheshin "Nënë Tereza", në orën 17.00Sot, Shqipëria do marshojë për pavarësinë e Kosovës. Shqiptarët do të jënë sot në këmbë, jo vetëm në kuadrin institucional dhe atë politik për të përkrahur popullin e Kosovës në vullnetin e tyre të shprehur qartë për një ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
30-10-2007, 00:07:33

Cfar u solli Shqiptarve seleksionimi negativ i kuadrove nè histori ?

ÇFARË U SOLLI SHQIPTARËVE SELEKSIONIMI NEGATIV I KUADROVE NË HISTORI?  Shkruan: Tafil DURAKU Duke i pasë për bazë të gjitha zhvillimet e deriatëhershme “pozitive”, të para dhe të pas viteve gjashtëdhjeteteta, e, pashmangshmërisht, edhe këto të tashmet, në vitet e tetëdhjeta, me disa shokë të ide...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

biligoa
29-10-2007, 10:22:34

Revista Klan shkruan për riaktivizimin e AKSH

Ja çfarë shkruan revista Klan ne faqen e saj të parë. Klikoni mbi foton e meposhtme per ta pare ne madhesi optimale.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
17-10-2007, 23:42:18

"Digjni vilat e politikanëve të korruptuar…"

"Digjni vilat e politikanëve të korruptuar…""Vetgjyqësi popullore për të larguar cubat nga politika"Gazetari dhe publicisti i njohur, këtë herë është më "rebel" se kurrë, thuajse në kufijtë e anarkisë, duke u bërë në fakt zëdhënësi i një revolte të fortë anti-politikë që ndoshta miëra shqiptarë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
11-10-2007, 21:57:31

"Mister 10 %", vjedhje me katet e pallateve !

Skandali i fundit me lejet e ndërtimit zbulon publikisht autorësinë e kryetarit të Bashkisë së kryeqytetit, Edi Rama në afera korruptive. Me firmën e tij, Rama abuzon njëherësh me të paktën 1 milion euro. Kjo është afërsisht vlera në treg e të paktën 400 metrave katror, ose tre kateve pa leje që...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
08-10-2007, 00:58:12

Pavarësia - bastore dhe Dr. A-dha-mu-ti

Pavarësia - bastore dhe Dr. A-dha-mu-ti Kush i varrosi institucionet dhe kush ua mbylli gojën gjithë atyre deputetëve dhe si heshtën gjithë ata patriotë që qitën në bazar të kaluarën, si mund të heshtin dhe të pranojnë dhunën e sotme të instaluar në gjyqësi, dhe turpin e pranimit në heshtje të p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ylll, Kreksi, Zeri Im

Shqiptaret nga Maqedonia kamikaze ne SHBA

IZ
19-08-2007, 06:22:30
qfar provokimi qenka
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
17-08-2007, 15:06:19

The Economist, Presidentit Bamir Topi "Pa energji, s’ka sukses"

Zgjedhja e Bamir Topit ne krye te shtetit shqiptar, ka ngjallur reagim ne shtypin nderkombetar. Njera prej gazetave me te njohura, "The economist", ne nje artikull te botuar shtron disa pyetje te rendesishme politike; si ajo per ceshtjen e prokurorit te pergjithshem, apo investimet e huaja ne ve...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eagle2
06-08-2007, 19:42:16

tete thika ne zemer dhe e mbulojne ne gjak

• Mesohet se 26 vjecari eshte sulmuar nga 3- 4 persona, qe kane zbritur nga dy makina te ndryshme dhe pasi i kane qelluar 8-9 here ne trup me thika Nje shqiptar 26 vjecar eshte vrare me thika naten e kaluar pak para ores 2 ne nje rruge ne periferi te Firences. Sipas hetimeve te para, Ervis Daci,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe