Tema Aktuale - 29

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

M A X
15-07-2007, 00:49:15

Fatos Nano nxirret jashte gares presidenciale!

Fatos Nano eshte skualifikuar nga gara per postin e Presidentit, pasi ka marre numrin me te vogel te votave gjate votimit te soten ne Kuvend, krahasuar me dy kandidatet e tjere: Topi dhe Ceka te cilet tashme shkojne ne raundin 4.Bamir Topi ka marre 50 vota, Fatos Nano 3 vota dhe Neritan Ceka ka ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
09-07-2007, 17:47:46

Rrug Qorre, Mona Agrigoroaiei

 RRUGË QORRE QË ÇOJNË NË “PRINCIPATA” SHQIPTARE!Reagim-korrigjimShkruan: Mona AgrigoroaieiShkrimi i zotit Blerim N. Krasniqi “Katër rrugë të mundshme për Luginën” trajton cilat mund të ishin alternativat për zgjidhjen e “çështjes shqiptare” nga Lugina e Preshevës. Autori prezanton katër mundësi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: PetritKola, Sirio00

Rama nxjerr Nanon me duar bosh

PetritKola
25-06-2007, 03:01:12
Nano...JO president.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dardan1
22-06-2007, 23:26:42

IBRAHIM KELMENDI:“DENONCIM PUBLIK DHE KALLËZIM PENAL KUNDËR ISH-KRYEMINISTRIT TË

IBRAHIM KELMENDI:“DENONCIM PUBLIK DHE KALLËZIM PENAL KUNDËR ISH-KRYEMINISTRIT TË SHQIPËRISË FATOS NANO“(www.pashtriku.org - 22.06.2007 / 14:45)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dalber
09-06-2007, 13:59:04

Diktator i kamufluar turp per Shqiperine

Bush i sëmurë, gati klinika turkePërgjegjësit për shëndetin në Shtëpinë e Bardhë inspektojnë ambientet në Spitalin Ushtarak, përcaktojnë edhe ekipin e mjekëvePakkush e di, por edhe pse Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Xhorxh Bush, do të qëndrojë vetëm për rreth 6 orë në territorin e Shqipëris...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
20-05-2007, 10:48:55

Njoftim nga Unioni i Studentève Shqiptar

N J O F T I M UNIONI I STUDENTËVE SHQIPTARË Prishtinë,Tiranë,Tetovë,Potgoricë www.ussh.albaner.ne t N J O F T I M LIRONI TË PAFAJSHMIT Njof...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
18-05-2007, 04:58:10

Zbulohet kamera qe pergjon opoziten!

• Kamera spiune është vendosur në krahun e djathtë të stemës së Republikës, në pjesën ballore të sallës. Ajo është vendosur me pamje nga grupi i PS Shiritat e përgjimeve filmike që u bëhen deputetëve të opozitës, nuk dihet se për llogari të kujt bëhen. Punonjësit e shërbimit të sigurisë së brend...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
08-05-2007, 08:10:58

ZGJEDHJET VENDORE 2007, fituesit e komunave !

Komunat e fituara nga koalicioni i djathtëBerat, Cukalat, Justi Zyka Skrapar, Çepan Besnik OsmaniSkrapar, Zhepë Sulajman Seitaj Bulqizë, Fushë-Bulqizë Isuf Curri Bulzizë, Gjoricë, Xhelal Mera Bulqizë, Ostren, Razi RamaBulqizë, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
26-04-2007, 05:32:57

“Janullatosi nxit përplasjet fetare dhe nacionaliste”

Drejtori i Qendrës Kulturore të Përmetit Kastriot Bezati, ka akuzuar direkt kryepeshkopin Janullatos, si strumbullari i ngjarjeve të papëlqyeshme me sfond fetar, që kanë ndodhur gjatë muajve të fundit në këtë qytet. Në një in...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
20-04-2007, 00:46:18

Ekskluzive/ Aldo Bare: Dokumentat do t’i bëjmë nëpërmjet Artan Gjermenit !

Emri i ish kryetarit te gjykates se Lushnjes dhe anetarit aktual te KLD, Artan Gjermenit, ndodhet ne pergjigjet e bisedave telefonike te Aldo Bares dhe pjestareve te tjere te bandes famekeqe te Lushnjes. "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht dosjen e plote te hartuar nga ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
11-04-2007, 01:32:07

Bush nënshkroi ligjin për hyrjen e Shqipërisë në NATO !

Presidenti amerikan Xhorxh Bush e nënshkruajti ligjin me të cilin mbështetet prania e Maqedonisë, Kroacisë, Shqipërisë, Georgjisë dhe e Ukrainës në NATO.Krahas mbështetjes për pranimin e pesë anëtarëve në Aleancë, me këtë ligj njëkohësisht miratohet ndihma plotësuese ushtarake për shtetet e përm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dardan1
02-04-2007, 04:00:58

E VERTETA PER KOSOVEN: ARGUMENTE DHE FAKTE

E VERTETA PER KOSOVEN: ARGUMENTE DHE FAKTE(Dërguar disa prej gazetave më prestigjioze të Evropës dhebotës, si letër e hapur për anëtarët e Këshillit të Sigurimittë OKB së)Shkruan: Akademik Esat StavileciVëmendja e diplomacisë botërore gjithnjë e më shumë po përq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe