Tema Aktuale - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

M A X
03-05-2019, 08:05:43

Platforma zhgënjyese e opozitës

Opozita i ka zhgënjyer sot të gjithë ata që i kërkojnë prej kohësh një platformë për konceptimin e një qeverie tranzitore që ajo e sheh si zgjidhjen e krizës aktuale. Ajo ka paraqitur një program urgjent prej dhjetë pikash që do ta realizonte një kabinet pa Edi Ramën, i cili do të zhdukte lidhje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
06-04-2019, 23:25:04

Ku po shkon Shqipëria?

Shqiptarët në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni, Mal të Zi dhe Kosovën Lindore me të drejtë duhet të jenë krenarë për arritjet e tyre kombëtare, politike, ekonomike dhe sociale në dekadat e fundit. Megjithatë, ky përparim po rrezikohet nga prirjet negative politike, shoqërore dhe ekonomike, të cilat dë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, steriotipi B

Në të sëmës shkofshin PS e PD

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, frank, poshnja

Bastet vazhdojnë online

M A X
29-03-2019, 15:45:18
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-03-2019, 18:29:59

Edhe emri i Skenderbeut ne armen e autorit te masakres se Christchurch

Autori i Masakres ne Christchurch te Zelanden e Re kishte shkruar edhe emrin e heroit kombetar Skenderbeu. Madje disa te tjere pretendojne te kene pare edhe emrin e Gjergj Arianitit,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

V@GαβθηD
19-07-2013, 01:04:25

Huffington Post: Shqipëria vend misterioz. Kosova vend interesant dhe "i pasur".

Huffington Post (shkurtas HuffPost ose HuffPo) sot është një revistë elektronike amerikane, e cila ne fillim u shfaq si nje Ditar Ngjarjesh - themeluar nga Arianna Huffington, Kenneth Lerer dhe Jona Peretti.........Portali i njohur amerikan “Huffington Post” ua ka kushtuar disa rreshta vendeve t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

h75
07-07-2013, 23:50:53

Nën maskën e patriotizmit

Në Kosovën e pasluftës patriotizmi ka qenë lëmi shumë fitimprurëse për një grup njerëzish, përkatësishtnjë pjesë të çlirimtarëve të cilët meqë kontribuan në çlirimin e vendit, i dhanë të drejt vetes që atdheun e të gjithëve ta marrin nën përkujdesje, dhe për ironi ta ruajnë atë pikërisht nga n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

h75
06-07-2013, 11:17:00

Gradimet në policinë e Kosovës

Në shtetin e Kosovës, gjithçka është kurdisur për t'i shkuar për shtati një grupi njerëzish, të cilët u bënë pronarë të gjithçkaje duke marrë forcërisht në pronësi patriotizmin, pastaj meritat për çlirimin e vendit, dëshmorët dhe rrugën e tyre që u dashka vazhduar. Por që vlerat e përgjithshme t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
paqarizi
21-05-2013, 21:54:16

Kisha Ortodokse Serbe dhe roli i saj destabilizues në rajon

Publikuar më: 08.04.2013Prof,Dr. Shefqet KRASNIQIKisha Ortodokse Serbe është e njohur për qëndrimet e saj të vrazhda. Asaj i faturohet një pjesë a madhe e fajit për krimet makabre të ushtrisë, policisë dhe forcave paramilitare serbe në Bosnjë e Hercegovinë dhe në Kosovë.Kisha është pikërisht v...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
paqarizi
21-05-2013, 21:42:51

Marrëveshja famëkeqe mes Kosoves dhe Serbis

Publikuar më: 22.04.2013  Dr. Shefqet KRASNIQIShumëkush mendoi se do të përsëritet edhe njëherë “Rambuje” ku serbët do ta refuzonin marrëveshjen e propozuar nga perëndimorët dhe se Kosova në krye me Thaçin do të dilte triumfuese.Edhe unë isha ndër ata që mendonin dhe luteshin që të ndodhte një g...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe