Tema Aktuale - 33

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

M A X
25-05-2006, 05:58:31

Identiteti i përdorur

Gjithsesi dr. Plasari në analizen e vet të stërholluar nuk i ka shpëtuar shtjellimit të çështjes së identitetit parë kjo nga pozicioni i një sudiuesi që në përgjithesi ka qenë objektiv por në këtë rast nuk i ka shpëtuar arsyetimit papal. Objektiviteti i Plasarit në këtë rast rrëshqet në momentin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: santis, PetritKola, BeRni

Leka Zogu tërhiqet nga politika

santis
25-05-2006, 03:47:41
ehuuuu futja kot tani...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe