Tema Aktuale - 2


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

Ωμέγα
18-08-2022, 10:20:05

Krimet kundër njerëzve nuk bëhen më si dikur me armë zjarri

Mjafton të mos lejosh përdorimin e barnave që regjistrohen e përdoren në BE apo Amerikë dhe ja arrin qëllimit. Jo menjëherë por ashtu, dalëngadalë. Nga pak e për ditë.😡Po çfarë katil-qeverie është kjo more që bën çdo gjë të ndalojë barnat që përdor perëndimi nëpër farmaci?! Po çfarë kancer-polit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Ilir Selmani, babjusi

O moj Shqypni, e mjera Shqypni!

12:51
10-08-2022, 18:26:33
 143192.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1618821123708.jpg


Alban
05-08-2022, 18:01:04

Politika dhe protestat

Nje fenomen interesant vihet re sa here zhvillohet ndonje proteste. Nese kjo proteste eshte totalisht apolitike, dalin konspiracioniste e thone se kjo lloj proteste i sherben Rames dhe e ka bere shoqeria civile e Sorosit. Nese ne proteste marrin pjese partite politike, dalin njerezit pa parti dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1659131166925.jpg


12:51
04-04-2021, 21:46:09

Ju lutem mos e shisni votën!

Të dashur miq,Ndryshimet ndodhin kur dinjiteti fiton terren ndaj të ligës. Kur ne angazhohemi për të luftuar fenomenet negative. Kur ne nuk heshtim, por angazhohemi për të ndërgjegjësuar bashkëqytetarët për rrugën e drejtë. Shitja e votës është një fenomen që në këto vite tranzicioni i ka dhënë ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ambulanca.jpg
FB_IMG_1616155673247.jpg

IMG_20200416_145213.jpg
12:51
14-03-2021, 23:14:19

Shqipëria vend ku policia mbron pushtetarin dhe gjykatat dënojnë vetëm qytetarin

Prej moti Piktori të lë përshtypjen e të sëmurit që e kanë lëshuar ilaçet, apo e të sëmurit që e jeton ankthin mos mbetet pa qetësues, e që për të është pushteti.Dhe nuk dihet nëse Kryeministri i Shqipërisë përdorë qetësues apo jo, por shihet qartë se është duke i bërë shqiptarët që të mos mund ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe