Tema Aktuale - 2

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

censura edi rama portalet shqiptare online - Edited.jpgflamuri kosoves kosova pavarur kosovo flag.jpg

FB_IMG_1589893284097.jpg
rtv-ora-news.jpg
FB_IMG_1589546669909.jpg


Pergjigje nga: omega, poshnja

Erion Veliaj, propagandisti patologjik

Ωμέγα
12-05-2020, 13:59:56
 
FB_IMG_1585522822310.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-05-2020, 22:40:37

‘Peshqeshi i KÇK’ mbi Lungomare

‘Peshqeshi i KÇK’ mbi Lungomare u ndërtua me firmën e Edi RamësNdërsa qytetarët e Vlorës ishin të mbyllur në shtëpi për shkak të kufizimit të qarkullimit, një ekskavator u shfaq në Lungomare dhe pasi shkuli një palmë, hapi një gropë të re ndërtimi mbi asfalt në mbrëmjet mes 20 d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

grenell isa mustafa kosova.jpg

BE52046F-5102-4127-8123-814121907ACB.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Passion, shejtania

Henri Çili ne pranga

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

JPG-koronavirus-28-847x477.jpg
IMG-20200314-WA0007.jpg
M A X
11-03-2020, 07:55:07

Rri në shtëpi!

Ditet e para jane te skeptikeve. Te teoristeve te “eshte nje grip”. Te patrioteve te rakise. Dhe sidomos te cinikeve te facebook-ut. Pastaj vijne vdekjet e para, por duken gjithsesi te largeta, sikur nuk jane tek Zogu i Zi apo ne Allias por ne nje bote tjeter. Fillojne te ulen ankesat por perser...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200301-224418.jpg
WhatsApp-Image-2020-02-29-at-12.31.18.jpg
Coronavirus-koronavirusi shqiperi.jpg
M A X
19-02-2020, 21:12:42

Të rinjtë po ikin!

Të rinjtë po ikin, radhë të gjata në ambasadën gjermane në TiranëKjo është radha e përditshme në dyert e Ambasadës së Gjermanisë. Dhjetëra të rinj shohin përtej kësaj dere mundësinë e artë për të nisur një jetë të re drejt shtetit gjerman, apo për të fituar një të drejtë studimi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-02-2020, 07:55:59

Lajme Flash

Lajme flash nga politika, aktualiteti shqiptar dhe cdo gje me rendesi te vecante per t'u mesuar dhe diskutuar.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Alban
10-02-2020, 17:10:25

Partiakët e sotëm zvëndësuan patriotizmin me besnikërinë ndaj partisë

Ishte ëndërr madhështore mbarëshqiptare ajo që edhe u realizua: përpos Shqipërisë të kemi edhe një Kosova të Pavarur. Dhe siç ndodh me ëndrrat, ato lindin të brishta dhe jetësimi i tyre rëndom e rritë numrin e ëndërruesve të dëshpëruar. Por megjithatë, ëndrrat e bëra jetë, kurrë nuk janë rreziku...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ofl albania policja me syza show edi rama.jpg
vjosa-Albini.jpg
M A X
29-01-2020, 11:35:00

Sindikatat ne Shqiperi mbrojne interesat e punedhenesve dhe jo te punetoreve

Lidhje të shkurtra: Sindikatat vjelin miliona nga ‘kontratat kolektive’ me shtetinSindikatat shqiptare i kanë kthyer kontratat kolektive në një mjet për të mbledhur kuotat e anëtarësisë direkt nga institucionet buxhetore dhe kompanitë publike, duke u kthyer në organizata formale që promovojnë in...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-01-2020, 11:28:23

Si dhe pse lirohen nga burgu kapobandat e Shqiperise!

Një shpjegim se si ministresha që fle në dhoma 700 euroshe, po nxjerr rrugëve përsëri kapobandat dhe vrasësit profesionistë që duhet të kalbeshin në burgje..Kur mendon se si varin veten të dënuarit për energjinë elektrike dhe lirohen kapobandat për sjellje të mirë, pyetja që të vjen është kush e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqePergjigje nga: olti

Rama i ERTV, ai që do doja të votoja

M A X
02-01-2020, 08:46:44
 
rama-dy-fjale-per-veten.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1576697444671.jpg
FB_IMG_1576697212539.jpg
M A X
17-12-2019, 16:08:27

Armiqte e domosdoshem te Rames

Ditët e fundit, që pas tragjedisë së 26 nëntorit, fjalor i Ramës është rënduar sërish dhe gjuha e tij konfliktuale ka mbërritur kulmin, ashtu sikurse ka ndodhur në të gjitha krizat ku ai është gjendur në vështirësi. Ndaj me të drejtë shumëkush mund të ngrejë pyetjen: përse kjo traumë e madhe duh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, poshnja

Manifest i Adi Krastes - Perballja me propaganden

M A X
14-12-2019, 11:35:16
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, poshnja

Liria e medias ne Shqiperine e Edi Rames

M A X
11-12-2019, 17:35:09
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe