Tema Aktuale - 5


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme shqip dhe biseda e diskutime per tema te aktualitetit

Pergjigje nga: omega, poshnja

Erion Veliaj, propagandisti patologjik

Ωμέγα
12-05-2020, 13:59:56
...FB_IMG_1585522822310.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-05-2020, 22:40:37

‘Peshqeshi i KÇK’ mbi Lungomare

‘Peshqeshi i KÇK’ mbi Lungomare u ndërtua me firmën e Edi RamësNdërsa qytetarët e Vlorës ishin të mbyllur në shtëpi për shkak të kufizimit të qarkullimit, një ekskavator u shfaq në Lungomare dhe pasi shkuli një palmë, hapi një gropë të re ndërtimi mbi asfalt në mbrëmjet mes 20 d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

grenell isa mustafa kosova.jpg

BE52046F-5102-4127-8123-814121907ACB.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Passion, shejtania

Henri Çili ne pranga

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

JPG-koronavirus-28-847x477.jpg
IMG-20200314-WA0007.jpg
M A X
11-03-2020, 07:55:07

Rri në shtëpi!

Ditet e para jane te skeptikeve. Te teoristeve te “eshte nje grip”. Te patrioteve te rakise. Dhe sidomos te cinikeve te facebook-ut. Pastaj vijne vdekjet e para, por duken gjithsesi te largeta, sikur nuk jane tek Zogu i Zi apo ne Allias por ne nje bote tjeter. Fillojne te ulen ankesat por perser...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200301-224418.jpg
WhatsApp-Image-2020-02-29-at-12.31.18.jpg
Coronavirus-koronavirusi shqiperi.jpg
M A X
19-02-2020, 21:12:42

Të rinjtë po ikin!

Të rinjtë po ikin, radhë të gjata në ambasadën gjermane në TiranëKjo është radha e përditshme në dyert e Ambasadës së Gjermanisë. Dhjetëra të rinj shohin përtej kësaj dere mundësinë e artë për të nisur një jetë të re drejt shtetit gjerman, apo për të fituar një të drejtë studimi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
11-02-2020, 07:55:59

Lajme Flash

Lajme flash nga politika, aktualiteti shqiptar dhe cdo gje me rendesi te vecante per t'u mesuar dhe diskutuar.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe