Banda e rilindjes ne koncert - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Banda e rilindjes ne koncert

   Banda e rilindjes ne koncert

  · 2 · 390

  • Postime: 938
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 29-07-2022, 23:52:23
   

  Nuk janë të korruptuar, por hajdutë të strukturuar që po ju vjedhin paratë, pronat, pasurinë personale e publike, po ju lënë sofrat bosh, prindërit pa fëmijë e po varfërojnë e zhdukin vlerën e trojeve kombëtare.

  Alba Kepi

  • Postime: 1549
  • Karma: +0/-0

  #1 ne: 31-07-2022, 02:47:46
  Shqipëria si Korea Veriore...

  Temat e fundit