Berisha ne Gjermani injorohet nga Klinton. - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Berisha ne Gjermani injorohet nga Klinton.

Berisha ne Gjermani injorohet nga Klinton.

· 7 · 992

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-02-2012, 01:08:28
Pak ditë më parë u mbajt në Mynih të Gjermanisë  Konferenca e 48-te e Sigurisë. Në atë takim kishte udhëheqës nga gjithë vendet e Perëndimit mes tyre dhe Sekretarja e Shtetit, Hilary Clinton. Në atë takim ishte dhe Sala.
Pas konferencës zyra e shtypit të kreut të qeverisë shqiptare dha lajmin se Berisha ishte takuar me Hilary Clinton ku kishin folur për mundësitë e bashkëpunimit mes dy vendeve. Agjencia e lajmeve Reuters në kronikën e vetë e jep me detaje momentin që është afër Berisha me Clinton por asnjë takim nuk ka mes tyre thuajse as një shtrëngim duarsh.

Te genjeje valle Reuter? Ose te jete bere ndonje manipulim ne video? Duhen cuar ca "eksperta" shqiptare per te "zbardhur" videon.

Shikoni ne kohen e videos 1:28

!

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-02-2012, 20:53:45
Edhe?? :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-02-2012, 21:08:23
Sky,Shqiperia e kryeministri kanë halle me Të mëdha se nje shtrengim dore nga clinton :D
Kryeministrin vete e zgjodhët,mbajeni :D në zgjedhjet tjera votoni për nje me Të mire ;)  :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-02-2012, 21:09:18


Te genjeje valle Reuter? Ose te jete bere ndonje manipulim ne video? Duhen cuar ca "eksperta" shqiptare per te "zbardhur" videon.


CTS, ti ve ne pyetje Median Shqiptare?E di qe Shqiptaret me Shume i besojn Medias, sesa Gjykates.
Jo per gje, por jane me afer qeverris, keshtu qe kane besim tek Qeverria.

E di cila do jete pergjigjia e Eksperteve Qeverritare?!

Reuter, nuk e ka venduar videon e plot, ku Kryeministri Berisha, ja jep doren Sekretares se shtetit, Clinton.

Keshtu, shqiptareve, cdo gje mund tu heqesh, por jo median. :D

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 21-09-2012, 22:44:23
Klinton injoron Berishen ne rrethe me te qarta, sic duket per shkak te njollave te kuqe te Berishes, duke harruar hsitorine Amerikane se c'ishte Demokracia Amerikane perpara, nje grup gangsteresh qe vrisnin Sherife.

#5 ne: 01-10-2012, 20:51:37
E keni gabim. Ishte Berisha qe injoroi Klinton dhe jo Klinton Berishen.

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 29-01-2013, 18:04:55
Epo mire qe se paska peshtyre e pra. He ca...

Temat e fundit