Cfare mendoni per vetedjegjen e mandateve parlamentare te opozites? - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare mendoni per vetedjegjen e mandateve parlamentare te opozites?

Cfare mendoni per vetedjegjen e mandateve parlamentare te opozites?

· 4 · 326

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2019, 18:40:08
Si mendoni, a eshte ky nje veprim i gabuar i opozites, apo eshte nje domosdoshmeri?
 

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-03-2019, 14:34:49
Mire bene qe i dogjen sepse nuk veprohej ndryshe mgjth duhet te ishin me te zgjuar sepse duhej te shkarkonin ose perjashtonin fillimisht nga partia te gjithe kandidatet e mundshem qe kishin ne listat e tyre me qellim qe te shmangnin futjen e tyre si kandidate nen siglen e PD ose LSI, konkluzioni nuk u treguan shume te zgjuar gje qe dihej pasi nuk kane njerez me mend ne rradhet e tyre,
hajde tung se nuk e kam kete karakter per debate serioze. :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-03-2019, 15:01:06
Ja futen vetes me kete levizje, kujtuan se do e hante Rama presionin por po bien vete ne depresion. Zgjidhja, o beni proteste dhe rrezojini ose vezhdoni dhe dy tre muaj xhirron sic e kini nisur dhe hyni ne histori si nje etape e te shkuares. ;)

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 25-03-2019, 15:03:08
Asnjera nuk do ndodhi , pasi te gjitha veprimet e tyre rezultuan te deshtuara
Strategji te pamenduara dhe ja ku jemi, e bene pushtetin monopol...i lumte

Temat e fundit