Edhe kompanite celulare ia kane mbyllur gojen mediave - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Edhe kompanite celulare ia kane mbyllur gojen mediave

Edhe kompanite celulare ia kane mbyllur gojen mediave

· 2 · 740

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-02-2020, 13:05:30
 

Kompanitë celulare kanë rritur çmimet për të dytën herë brenda vitit dhe asnjë media apo portal nuk pasqyron këtë gjë. Bashkëpunim midis pushteteve. Rritja e pajustifikuar e cila prek pjesën më të madhe të njerëzve. Ajo që na shqetëson më shumë është heshtja e medias. Këtu po të vrasin askush nuk do të bëj zë nëse vrasësi i mban me "bukë". Të gjitha këto media mbahen me reklamat e këtyre kompanive hajdute. Harrojnë se shumë shpejtë është rradha e tyre. I dashur popull askujt nuk i plas për ju nëse nuk reagoni vetë. Media është ngritur në parimin e biznesit. Përderisa ju i doni, i klikoni atëhere edhe mund ti paguani. Ndoshta ne jemi shumë budallenj që postojmë të tilla gjëra. Edhe ne kemi qejf të bëjmë ndonjë lekë. Nuk ju kam pyetur asnjëherë. A keni dëshirë të merremi me cicat a bythët e ndonjë "VIP-i"?
(C) Brryli Brodway

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-02-2020, 17:21:25
 

Temat e fundit