Edhe sa kohe me Edi Ramen akoma ne shqiptaret - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Edhe sa kohe me Edi Ramen akoma ne shqiptaret

Edhe sa kohe me Edi Ramen akoma ne shqiptaret

· 6 · 567

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2019, 18:17:45
Fajin e ka Saliu, burri Mones, gjykatesit dhe se fundmi Makron i Frances por jo Edi Rama....kurre. Kur do te ndergjegjsohemi ne?!
 


Europa na i mbylli dyert perseri nqs nuk e keni marre vesh.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1 ne: 19-10-2019, 20:13:30
Nuk ka faj Rama ne kete rast ;) Faji eshte tek Evropa, e cila eshte nje "bitch" dhe luan lojra te ndyra me Ballkanin. Shikoni cfare sakrifica ka bere Maqedonia, e cila ishte ne gjendje ta sakrifikoj edhe emrin vetem te ua plotesoje qefet disa vendeve anetare. Si shperblim, Evropa "bitch" ua ktheu shpinen prap.

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-10-2019, 20:52:40
Nqs do te ishin plotesuar kushtet sic duhet dhe mbi te gjitha sikur mos te kishte pasur aq shume azilkerkues shqiptare BE nuk do mund te thoshte jo. Dhe gjithe ato azilkerkues jane rezultat direkt i qeverrisjes se keqe te Rames qe i beri te pashprese njerezit. Ja pse e ka vetem Rama me socialistet e tij fajin.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 20-10-2019, 10:44:35
Sipas Euronews që ka informata të dorës së parë nga bisedimet e zhvilluara brenda sallës së 28-shes: “Presidenti francez Emmanuel Macron argumentoi që nisja e bisedimeve të anëtarësimit vetëm me një vend do të ishte një gabim i tmerrshëm për Balkanin”, shkruan Euronews i cili më pas thekson deklaratën e presidentit: “Dje dëgjova disa fjalë se ne pothuajse arritëm uninamitet për hapjen e bisedimeve me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Kjo nuk është e vërtetë. Padyshim, aty kishte një shumicë dërrmuese që Maqedonisë së Veriut ti hapen negociatat, por gjysma ishin kundër Shqipërisë”, mësohet të ketë thënë ai. Pra, Emmanuel Macron e ka pranuar me gojën e tij se vendi ynë nuk u dogj nga Franca, por nga një shumice vendesh anëtare. Ai e thotë këtë pa komplekse për Shqipërinë, ndërkohë që për Maqedoninë e pranon se shumica dërrmuese ishte që ti hapeshin negociatat.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 20-10-2019, 10:51:06
Meme
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 20-10-2019, 10:55:36
 

 

 

 

 

 

Temat e fundit