Edi Rama bastis zyrën e Bashkisë, heq pikturat dhe suveniret personale - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Edi Rama bastis zyrën e Bashkisë, heq pikturat dhe suveniret personale

Edi Rama bastis zyrën e Bashkisë, heq pikturat dhe suveniret personale

· 1 · 315

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 22-04-2011, 14:50:07
Edi Rama bastis zyrën e Bashkisë, heq pikturat dhe suveniret personale
      


<img src="http://www.galsh.com/albums/userpics/10063/edi-rama.jpg" width="150px" />Kryetari i bashkisë së Tiranës në largim, Edi Rama, në kushtet e sondazheve dhe anketave shkurajuese apo edhe të imazhit krejt ndryshe që ofron kandidati rival nga radhët e mazhorancës, Lulzim Basha, po bëhet gati të largohet një orë e më parë nga zyra e tij në bashki. E ka nisur fillimisht duke mbledhur dekoret [...]
      

http://vipat.info/edi-rama-bastis-zyren-e-bashkise-heq-pikturat-dhe-suveniret-personale/
      

Temat e fundit