Edi Rama per opoziten shqiptare - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Edi Rama per opoziten shqiptare

Edi Rama per opoziten shqiptare

· 6 · 476

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-03-2019, 23:27:02

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 29-03-2019, 07:47:39
Per batuta krieministri eshte njish...sna cudit hic
Makar te ishte edhe per punet kshu..lum na

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-03-2019, 14:46:07
Sa vjet iu ben atje lart ketija 😁

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-03-2019, 15:40:53
20 e ca vjet. Qe nga fundi i viteve '90.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 29-03-2019, 18:09:59
Po si nuk perzjen icik ate farmak qe te iki per shele bubi more aman, kaq te paster e pi miellin dreqi .. :P LOL

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 29-03-2019, 18:32:09
Nuk e kane kriministrat mjellin qejf 😄😄

Temat e fundit