Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-02-2021, 18:24:08 »

Lali kurva doli armik I popllit 😂

Per fat te keqe si ky dhe tere ripjerdhja jane nje prerje.
Por jane sozi Te Ramallikut...:)
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-01-2021, 13:50:08 »

Zdromsi i vogel i fiqve... Te shohim do ja hedhe si Saja apo do shkoje tek vendi....
Postuar nga: M A X
« ne: 24-01-2021, 23:51:34 »

 

Ka kohë që e kam thënë dhe e përsëris: Erion Veliaj është aktualisht njeriu më i rrezikshëm për të ardhmen e Shqipërisë! Është kancer mu në zemër të Tiranës që duhet shkulur nga rrënjët një orë e më parë!

Ka tre arsye kryesore pse ai është veçanërisht i rrezikshëm:
- ai është njëkohësisht i lig dhe tinzar, kombinim i frikshëm për një njeri me pushtet. Është gjarpër që kafshon atëherë kur nuk e pret (siç bëri me teatrin);
- ai nuk i njeh fjalët përgjegjshmëri, parime dhe moral: për para dhe pushtet ai është i gatshëm të darkojë me vetë djallin në një tryezë ku serviret gjak fëmijësh (kujto Ardit Gjoklajn);
- ai duket të jetë personi i programuar të pasojë Edi Ramën në krye të PS, pra "ylli" i tij politik është në ngjitje. Ai nuk ka kundërshtarë realë brenda PS në synimin e tij për të pasuar Ramën dhe një ditë ai do jetë në krye të partisë që aktualisht është organizata politike më e madhe në vend. Kjo është premisë tejet e zymtë për të ardhmen.
Ky ushtar i errësirës në zemër të Tiranës duhet ndalur me çdo kusht! Ndryshe errësira që ai ushqen rrezikon të përhapet e të sterrosë gjithë Shqipërinë.

Nga Edmond Dedgjonaj