Erion Veliaj është aktualisht njeriu më i rrezikshëm për të ardhmen e Shqipërisë - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Erion Veliaj është aktualisht njeriu më i rrezikshëm për të ardhmen e Shqipërisë

   Erion Veliaj është aktualisht njeriu më i rrezikshëm për të ardhmen e Shqipërisë

  · 3 · 1796

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 24-01-2021, 23:51:34
   

  Ka kohë që e kam thënë dhe e përsëris: Erion Veliaj është aktualisht njeriu më i rrezikshëm për të ardhmen e Shqipërisë! Është kancer mu në zemër të Tiranës që duhet shkulur nga rrënjët një orë e më parë!

  Ka tre arsye kryesore pse ai është veçanërisht i rrezikshëm:
  - ai është njëkohësisht i lig dhe tinzar, kombinim i frikshëm për një njeri me pushtet. Është gjarpër që kafshon atëherë kur nuk e pret (siç bëri me teatrin);
  - ai nuk i njeh fjalët përgjegjshmëri, parime dhe moral: për para dhe pushtet ai është i gatshëm të darkojë me vetë djallin në një tryezë ku serviret gjak fëmijësh (kujto Ardit Gjoklajn);
  - ai duket të jetë personi i programuar të pasojë Edi Ramën në krye të PS, pra "ylli" i tij politik është në ngjitje. Ai nuk ka kundërshtarë realë brenda PS në synimin e tij për të pasuar Ramën dhe një ditë ai do jetë në krye të partisë që aktualisht është organizata politike më e madhe në vend. Kjo është premisë tejet e zymtë për të ardhmen.
  Ky ushtar i errësirës në zemër të Tiranës duhet ndalur me çdo kusht! Ndryshe errësira që ai ushqen rrezikon të përhapet e të sterrosë gjithë Shqipërinë.

  Nga Edmond Dedgjonaj
  « Editimi i fundit: 25-01-2021, 07:15:54 nga 12:51 »

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 25-01-2021, 13:50:08
  Zdromsi i vogel i fiqve... Te shohim do ja hedhe si Saja apo do shkoje tek vendi....

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 06-02-2021, 18:24:08
  Lali kurva doli armik I popllit 😂

  Per fat te keqe si ky dhe tere ripjerdhja jane nje prerje.
  Por jane sozi Te Ramallikut...:)

  Temat e fundit