Erion Veliaj, propagandisti patologjik - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Erion Veliaj, propagandisti patologjik

Erion Veliaj, propagandisti patologjik

· 4 · 1142

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-09-2019, 23:14:16
 

Pas tërmetit që goditi Tiranën dhe Durrësin, bashkitë janë angazhuar për tu ardhur në ndihmë familjeve të prekura. Ose të paktën kështu u tha në TV. Fotot e shpërndara në rrjetet sociale të kryebashkiakut Erion Veliaj, janë të njëjtat që ai publikoi për rastin e ndihmave të dërguara në Korçë pas tërmetit të rënë atje. Kjo duket qartë pasi te njëri nga kamionët shkruhet “Tirana për Korçën”.

“Dje kuptuam sa nevojë kemi të kalojmë më shumë kohë me njëri-tjetrin e të shijojmë jetën! ❤️ Tek Bashkia Tiranë kemi vendosur një pikë ndihmash për të prekurit – të lutem sill rroba dhe ushqime kur të dalësh” – shkruan Veliaj dhe publikon fotot e Korçës. ©LAPSI.al

 


 


 

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-09-2019, 11:23:45
Hajde lajm hajde. Por këta paskan bërë një zbulim të madh mo.
Mirë këta mo Olti por edhe ti me lajme facebook?

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-10-2019, 20:54:54
Kur nje Clown si Donald Trump eshte bere presidenti i superfuqise se botes, pse te mos behet dhe nje bq lulishtesh si Erion Veliaj kryebashkiak dhe nese ecin planet sic duhet edhe kryeminister i ardhshem.

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-05-2020, 13:59:56
 

 

Temat e fundit