Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 12-05-2020, 13:59:56 »

 

 
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 19-10-2019, 20:54:54 »

Kur nje Clown si Donald Trump eshte bere presidenti i superfuqise se botes, pse te mos behet dhe nje bq lulishtesh si Erion Veliaj kryebashkiak dhe nese ecin planet sic duhet edhe kryeminister i ardhshem.
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 23-09-2019, 11:23:45 »

Hajde lajm hajde. Por këta paskan bërë një zbulim të madh mo.
Mirë këta mo Olti por edhe ti me lajme facebook?
Postuar nga: M A X
« ne: 22-09-2019, 23:14:16 »

 

Pas tërmetit që goditi Tiranën dhe Durrësin, bashkitë janë angazhuar për tu ardhur në ndihmë familjeve të prekura. Ose të paktën kështu u tha në TV. Fotot e shpërndara në rrjetet sociale të kryebashkiakut Erion Veliaj, janë të njëjtat që ai publikoi për rastin e ndihmave të dërguara në Korçë pas tërmetit të rënë atje. Kjo duket qartë pasi te njëri nga kamionët shkruhet “Tirana për Korçën”.

“Dje kuptuam sa nevojë kemi të kalojmë më shumë kohë me njëri-tjetrin e të shijojmë jetën! ❤️ Tek Bashkia Tiranë kemi vendosur një pikë ndihmash për të prekurit – të lutem sill rroba dhe ushqime kur të dalësh” – shkruan Veliaj dhe publikon fotot e Korçës. ©LAPSI.al