Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Poshnjari
« ne: 23-12-2021, 12:04:28 »

Kjo eshte me teper spam se sa njoftim apo reklam. Ne 5 fjali tre i ke vetm link 😂😂😂
Postuar nga: Derd
« ne: 17-09-2021, 21:24:29 »

Ne 👉 https://FILMA123.CC mund te gjeni mbi 10,000 filma te perkthyer apo te titruar ne gjuhen shqipe.

Çdo dite vendosim filma te rinjë dhe nga ata me te rinjet.

Vizito 👉 https://FILMA123.CC dhe shiko Filma me Titra Shqip

👉 https://FILMA123.CC

Shikim te kendshem!