Gjendja aktuale - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjendja aktuale

  Gjendja aktuale

  · 2 · 893

  • Postime: 28646
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 03-11-2022, 14:24:14
  Siguria ❌ : Te dhenat e oficereve te SHISH-it dalin ne pazar, duke vene ne rrezik sigurine kombetare po edhe sigurine e tyre personale.
  Rendi ❌ : Drejtori i Pergjithshem i Policise shkarkohet pasi ka denoncuar ne media dekonspirimin e operacioneve policore nga zyrtare te larte. Zevendesohet nga çiftelia.
  Ekonomia  ❌: Çmimi i naftes me i larti ne rajon. Ndihma ekonomike per te perballuar pasojat e inflacionit me e uleta ne rajon. Rroga mesatare me e ulet se e vendeve fqinje (perveç Kosoves).
  Demografia ❌ : Emigrimi me i larti ne rajon. Shkolla, dege universiteti mbyllen per shkak te mungeses se nxenesve dhe studenteve.

  Ky eshte bilanci pas 9 vitesh qeverisje.

  Problemi me i madh i kryeministrit ne Twitter? Kronikat e Top Channel.

  Shtrohet pyetja: Po te mos kishim patur qeveri fare keto 9 vitet e fundit, e per pasoje as politikat qeverisese te rilindjes, situata do kishte qene:
  - me e mire
  - me e keqe
  - po njesoj?

  (C) Lolita Albania

  • Postime: 7524
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 03-11-2022, 21:44:03
  Shtet pa breke…. Po mire ti behet se dhe delet kullosin ne livadh sikur nuk ka ndodhur asgje.

  Emri: Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?:

  Temat e fundit