“Këtë muaj mos harroni të kurseni" - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

“Këtë muaj mos harroni të kurseni"

“Këtë muaj mos harroni të kurseni"

· 1 · 1804

  • Postime: 28594
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-07-2020, 11:22:19
 

“Këtë muaj mos harroni të kurseni. Falë Edi Ramës secili duhet të paguajë 400 euro për Bechettin.” Kështu shkruhej në fletushka të shpërndara nëpër Tiranë, ku mesazhit i bashkangjitej fytyra e Ramës me gjuhën jashtë në parlament.
 
Kjo lëvizje në dukje e opozitës vjen si metodë për të ndërgjegjësuar shqiptarët se nga taksat e tyre do ti paguhen 109 milionë euro biznesmenit italian, Bechetti. Ish pronari i Agon Channel fitoi gjyqin ndërkombëtar ndaj vendit tonë, pasi akuzonte autoritetet se mbyllën në mënyrë arbitrare televizionin e tij. Opozita e ka quajtur luftë personale të Ramës me biznesmenin këtë përplasje, dhe kjo do ti kushtojë shumë çdo shqiptari. ©Lapsi.al

Temat e fundit