Koha për të përcjellë Ramën - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Koha për të përcjellë Ramë

  Koha për të përcjellë Ramë

  · 3 · 1735

  • Postime: 27095
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 21-04-2021, 10:49:45
  Teksa na ndajnë vetëm katër ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, falënderon komunitetin shqiptaro-amerikan, pas mesazhit të këtij të fundit se “ka ardhur koha për të përcjellë Ramën në opozitë, Basha dhe PD janë alternativë shpresëdhënëse”.

  Basha shkruan në “Facebook” se “shpresa për ndryshim është ndezur si asnjëherë më parë te gjithë diaspora shqiptare, si një ogur i mirë për të ardhmen tonë”.

  “Shpresa për ndryshim është ndezur si asnjëherë më parë tek gjithë diaspora shqiptare si një ogur i mirë për të ardhmen tonë. Gjithkush që e ka të shtrenjtë Shqipërinë kërkon ndryshim, mundësi të reja që shqiptarët ta bëjnë realitet edhe ëndrrën e Shqipërisë si gjithë Europa. Ju jam mirënjohës për mbështetjen dhe kontributin e jashtëzakonshëm komunitetit shqiptaro-amerikan në Shtetet e Bashkuara. Shqipëria fiton!”, shkruan Basha.
  « Editimi i fundit: 07-09-2021, 12:48:30 nga Ωμέγα »

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #1 ne: 28-04-2021, 17:17:03

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 23-06-2021, 11:59:35
  Sa të keni Lulin, keni edhe Ramën ☺️
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: