Koronavirus ne Shqiperi - 3 - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Koronavirus ne Shqiperi

   Koronavirus ne Shqiperi

  · 52 · 9173

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #50 ne: 26-03-2021, 08:22:50
  Ajo show dje, ishte dicka, qe duhet bere skeptike.

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #51 ne: 04-04-2021, 20:40:33
  Vaksina Sinovax dhe Sputnik po i porosit dhe EU-ja për në verë 😁. Shqipëria është goxha përpara.
  Megjithatë e une kur u vaksinova me Astra, vallaj frikë pata e nuk doja, por kur e bëri gjithë kolektivi para e si gjeti gjë, thashë hec se duhet të udhëtoj 😬

  Temat e fundit