Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar

Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar

· 3 · 504

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-03-2019, 15:49:36

  • Postime: 7087
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 29-03-2019, 18:35:22
O zot o zot ...
Ecni parkoni ketej mbi trotuar a lulishte.

  • Postime: 24
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 29-03-2019, 21:48:44
Kur te kete mitingun tjeter partia na thoni naj gjo, se spo gjejme vend per parkim  ;)

Temat e fundit