Post reply


Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 29-10-2020, 05:48:10 »

Ta plotesojme e ne ne forum kete formular o Max?🤣🤣🤣😂😂😂

😂😂😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 28-10-2020, 12:47:24 »

Ta plotesojme e ne ne forum kete formular o Max?🤣🤣🤣😂😂😂
Postuar nga: M A X
« ne: 27-10-2020, 19:33:17 »

 

Pyetja qe shtrohet eshte perse duhet ta plotesojne? Pergjigja eshte e ditur nga te gjithe ata qe punojne ne shtet - eshte per te treguar se cilet nga rrethi familjar dhe shoqeror ka per te dhene voten per Partine Socialiste dhe Edi Ramen. Perndryshe ata qe nuk e plotesojne kete formular mund ta konsiderojne te humbur vendin e punes. Kjo eshte nje nga menyrat qe "Rilindja" po perdor per te fituar zgjedhjet e ardhshme me cdo kusht.