Ky eshte formulari qe punonjesit e administrates duhet te plotesojne - Tema Aktuale

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ky eshte formulari qe punonjesit e administrates duhet te plotesojne

 Ky eshte formulari qe punonjesit e administrates duhet te plotesojne

· 3 · 2317

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-10-2020, 19:33:17
 

Pyetja qe shtrohet eshte perse duhet ta plotesojne? Pergjigja eshte e ditur nga te gjithe ata qe punojne ne shtet - eshte per te treguar se cilet nga rrethi familjar dhe shoqeror ka per te dhene voten per Partine Socialiste dhe Edi Ramen. Perndryshe ata qe nuk e plotesojne kete formular mund ta konsiderojne te humbur vendin e punes. Kjo eshte nje nga menyrat qe "Rilindja" po perdor per te fituar zgjedhjet e ardhshme me cdo kusht.

  • Postime: 7522
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-10-2020, 12:47:24
Ta plotesojme e ne ne forum kete formular o Max?🤣🤣🤣😂😂😂

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-10-2020, 05:48:10
Ta plotesojme e ne ne forum kete formular o Max?🤣🤣🤣😂😂😂

😂😂😂😂

Temat e fundit