Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 12-02-2021, 17:50:33 »

Ramazoni do jap doreheqjen per suficence mendore... lol
Postuar nga: M A X
« ne: 19-11-2020, 17:16:00 »

Ish-kryeprokurori i përgjithshëm i Shqipërisë, Adriatik Llalla është zyrtarisht i pandehur për fshehje ose deklarim të rremë të pasurive të kryer tre herë.

“Fshehja ose deklarimi i rremë i pasurive, interesave privatë të personave të zgjedhur dhe nëpunësve publik ose i çdo personi tjetër që ka detyrimin ligjor për deklarim, dënohet me gjobë ose me burgim deri në tre vjet”- thuhet në paragrafin 2 të pikës a të nenin 257 në Kodin Penal.


Ndërkohë GKKO i ka hequr sekuestron ndaj pasurive që i janë sekuestruar në vitin 2018, saktësisht 22.050  m² tokë arë në Tiranë  dhe një apartament banimi në Durrës me sipërfaqe 67.2 m².

Tashmë Llalla do të jetë në gjyq për akuzën e sipërpërmendur dhe rrezikon të dënohet me gjobë ose burg deri në 3 vite./BW
Postuar nga: CTS
« ne: 18-01-2012, 20:56:42 »

Truri i pjerdhur i Jozelinkes.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-01-2012, 20:55:05 »

hajde gjeje po deshe LOL
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 18-01-2012, 19:59:47 »

D.m.th sipas kesaj, Shkodra djep i patriotizmit dhe Demokracis? :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-01-2012, 15:19:15 »

Kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli, ka qenë në Shkodër pak ditë më parë, për të përkujtuar 14 janarin e 1990-s. Ajo ka mbajtur edhe një fjalim, i cili në mos te të pranishmit, ka shkaktuar ilaritet tek ata që e kanë dëgjuar në televizor.

Gjatë fjalës së saj, Topalli ka thënë se edhe një fëmijë vetëm 6 muaj, ka ngritur atë ditë dy gishtat përpjetë, për të protestuar kundër sistemit komunist. Pamjet janë transmetuar nga emisioni Fiks Fare, ndërsa fjalimi i zonjës Topalli ndodhet në faqen e Kuvendit.

“Më lejoni të kujtoj, përveç emrave që u përmendën edhe Huana Krajën, Keti Koçin që ishin dy vajza të reja, të guximshme, Me fëmijën 6 muajsh e mbaj mend Huanën dhe fëmijën që ngrinte dy gishtat lart dhe bashkë me të protestonte kundër sistemit .Unë dua në emër të Kuvendit të Shqipërisë të shpreh mirënjohjen më të thellë, nderimin më të madh për aktin sublime”, ka thënë Topalli.


edhe vajza ime qe eshte 2 vjece nuk ia thote per keto gjera...imagjino nje femije 6 muajsh LOL................ kjo o ka shkallu ose pritna zot

Postuar nga: CTS
« ne: 17-01-2012, 15:28:37 »

Sa fytyre e urryer ku mot...q Meta. Keta te dy jane me te rrezikshmit, jane kanceri qe po e vdes Shqiperine me hapa te shpejta.
Postuar nga: Shej
« ne: 17-01-2012, 11:42:45 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 17-01-2012, 11:41:25 »

jam une ketu .....je ti aty....oooo sa bukur more shoku Sali
Postuar nga: Shej
« ne: 17-01-2012, 11:40:25 »