Luksi i Rilindjes - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Luksi i Rilindjes

Luksi i Rilindjes

· 2 · 597

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-08-2019, 21:17:21
Nuk kanë fund shpenzimet luksoze të Rilindasëve. Ndërkohë që ministres Etilda Gjoni i ka shpërthyer një skandal, për shkak të qëndrimit në hotele luksoze 700 euro për një natë, një tjetër Rilindas, është ekspozuar për objektet e luksit.

Faqja satirike Brryli Broadway, ka publikuar disa foto të Erion Veliajt në një aeroport në Romë, ku ai shfaqet me një çantë të stilistit japonez Yohji Yamamoto. Një kërkim i thjeshtë në internet, tregon se kjo çantë udhëtimesh,  shitet nga 250 pound (rreth 300 euro)  deri në 869 dollarë. Bëhet fjalë për të njëjtën firmë veshjesh, ku Edi Rama ka blerë çitjanet e shtrenjta që kapin vlerën deri 800 euro.  Pas kritikave për veshjen ekstravagante, vetë Rama e pranoi se çitjanet e tij janë Yamamoto dhe se mediat nuk kuptojnë modën. /TPZ.al/
 

 


 

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-09-2019, 14:22:27
Eshte nje sindrom e ballkanit, qe kur vjen ne pushtet ne fillim rregullon shtepin, pastaj familjen, listen e dasmes, dhe ne fund, ndonje qe gjoja e ka votuar. :D

Temat e fundit