Lulzim Basha zyrtarisht kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës - 5 - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lulzim Basha zyrtarisht kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës

Lulzim Basha zyrtarisht kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës

· 413 · 10207

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 03-06-2011, 16:27:03
ka studiuar edhe ne perendim djali LOL dhe hic s'ha pyka LOL

Aha ai paska shkuar ne perendim, prandaj se ka idene si lind dielli :D.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#101 ne: 03-06-2011, 16:29:43
e ka pare vetem ne renie diellin ai....prandaj dhe i vuan ende pasojat...

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 03-06-2011, 16:30:18
Mishel prandaj eshte PD-ja ne pushtet se sdi te beje politike  :D Juve te majteve ju ka ber cercaf ju ka ndar ne 100 parti.

PD eshte unike sipas teje? nqs thua qe eshte, atehere ti je 100% nje vartes i droges me emrin Berisha, dhe Mishel apo kushdo tjeter perfshi dhe mua, eshte e kote te harxhojme minuta jete e te kthejme pergjigje ty. Ti smeriton me te lexu emrin, se te ngjall alergji ngaqe te fillon me BER, e jo me te te shkruajme.

Mishel, ka gjera me te bukura forumi, dhe kjo jete. Lere Bernin te falet, se i erdhi orari te falet per Berishen.

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 03-06-2011, 16:30:33
Mos e ktheni temen ne chit chat, se spo tallet njeri.....

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#104 ne: 03-06-2011, 16:32:37
berni po ti vetem per kete gje je bere o vlla.....

tani e more persiper kete peshe , hajde coje deri ne fund....

kerkove te besh avokatin e djallin , tu duk nje moment se coc the dhe me zure pusi.....ik o berni futu brenda ne shtepi , se te kam thene nuk ben ti per politike....

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#105 ne: 03-06-2011, 16:32:41
Te kthyem pergjigje ty zoteri, di te lexosh, apo ti bejme germat ne blu se ndoshta atehere i lexon ti.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#106 ne: 03-06-2011, 16:34:49
Berni merr ndonje nga ato shkrime e bahriut dhe plasja surratit komunistave hahahahahaha se me fjalet e tua sos se ben ndonje efekt...he xhan

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 03-06-2011, 16:35:32
Sa tralala jeni nga mendja ju, ngatarroni sheqerin me kripen...... LOL Ketu po flitet per Lul Bashen dhe jo Berishen...... mos ndoshta doni tju blej ndonje pale syze te lexoni ma mire  :P :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#108 ne: 03-06-2011, 16:40:05
ehh mo Berni sa koklesh je ti....po kur ta kuptosh ti..hopaaaaa iku lopa...

beju pak me i kohes dhe i zgjuar se do te te duhet edhe ne jete se politiken e qave dhe e cave LOL

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 03-06-2011, 16:41:08
Berni o zemra e PD, o trendafili i PD (varet cfare ere mban).

Po Lul Basha eshte hija e Berishes, apo se di. Po fole per Berishen ke folur per komplet njerezit qe ndodhen ne PD.

Apo mos do te te bejme pemen me gjithe rrenje te PD e te shikosh personat brenda , ska gje se spertoj une me Mishel-in

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#110 ne: 03-06-2011, 16:43:47
Lere se mi hipi temperatura djalit ....Berni xhan , Berni shpirt....

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 03-06-2011, 16:46:16
O Mishel u qetha para 1 jave sjane rritur akoma lesht e kokes LOL Une i zgjuar jam po dua tju bej dhe juve te zgjuar qe te kuptoni pak nga jeta e jo te keni ne mendje dite e nate enver hoxh e edi ram  :P Insatiable mos i ngatarro gjerat kot ku sja ke haberin nga politika..... Po ta them une qe njerezit qe drejtojn PD jane te zgjuar e te shkolluar nuk jane pijanece, drogaxhij, injoranta e bastarda sic jane ato pisat e PS  ;)

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 03-06-2011, 16:46:52
Lere se mi hipi temperatura djalit ....Berni xhan , Berni shpirt....

Mos me thuaj kshu se me ben nusen xheloze LOL  :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#113 ne: 03-06-2011, 16:50:30
O Mishel u qetha para 1 jave sjane rritur akoma lesht e kokes LOL Une i zgjuar jam po dua tju bej dhe juve te zgjuar qe te kuptoni pak nga jeta e jo te keni ne mendje dite e nate enver hoxh e edi ram  :P Insatiable mos i ngatarro gjerat kot ku sja ke haberin nga politika..... Po ta them une qe njerezit qe drejtojn PD jane te zgjuar e te shkolluar nuk jane pijanece, drogaxhij, injoranta e bastarda sic jane ato pisat e PS  ;)

se te hipte Penteratura nga leshte e kokes,...ja nga ty inteligjenca ne kembe e mesova hahahahha

e sa per zgjuarsi po duket o Bern po duket...hahahahhhah ahaha

a te hoksha zemren o Marieli vogel LOL LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#114 ne: 03-06-2011, 16:51:22
Mos me thuaj kshu se me ben nusen xheloze LOL  :D

Nuses ti besh te fala dhe ti thuash se me Bernin nuk merret Misheli se i ka pretendimet e medhaja ...i do drogmen e pijanece e jo te ndershem e te virgjer hahahahahahah

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#115 ne: 03-06-2011, 17:08:05

a te hoksha zemren o Marieli vogel

Si kam floket kacurrela se Marieli LOL  :D

P.s Nje foto per ate qe simpatizoje ti ne Big Brother, behu dhe ti goc e mire nderro mendje LOL

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#116 ne: 03-06-2011, 17:42:16
Ahahahahahah Berni, ore te punon siguresa e logjikes ty mor djal?, shikoje se te eshte djegur.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#117 ne: 03-06-2011, 17:49:56
mishel aman ne na shkrive me ket   :D :D marjelin po gjynac e trullose jo per gje po do e kemi koleg do behet socialist iPS berni se po i vjen fundi berishes vazhdo mishel se edhe pak dhe e bere  :D  :D :D

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#118 ne: 03-06-2011, 18:36:15

P.s Nje foto per ate qe simpatizoje ti ne Big Brother, behu dhe ti goc e mire nderro mendje LOLMe duket se tek fotua 1 keni simpatizan edhe Klodin qe ishte tek Big brother i meparshem :D  :P :P :P

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 03-06-2011, 23:12:22
Uauuuuu u paska ik goja majtistave, urime per fitoren e Rames  :D Mishel, Sterio, Ariol, Insatiable, NORE, Gjumash, Erela etj hahahaha ikni te rama se eshte cmendur me keq sec ishte cmendur. Tani moren fund klyshat e kuq po kane ngel dhe disa tipa si rucat, pezat, gjonat, veliaj, bracet, fidelat, ngjelat etj etj

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#120 ne: 03-06-2011, 23:28:24
BASHA: KJO ËSHTË FITORJA MË E MADHE

Kandidati i mazhorancës për Bashkinë e Tiranës, Lulzim Basha drejtpërdrejt nga selia e PD-së përshëndeti në orët e vona të mbrëmjes vendimin e Kolegjit Zgjedhor për të lënë në fuqi vendimin e KQZ-së që cdo votë e hedhur në kutinë e gabuar të numërohet. Kjo ishte fitorja më e madhe tha Basha, numërimi i cdo vote.“Të nderuar zonja dhe zotërinj, vëllezër dhe motra, bashkëqytetarët e mij të Tiranës! Para pak orësh Kolegji mori një vendim të rëndësishëm duke lënë në fuqi vendimin e KQZ-së për të numëruar cdo votë. Jam në pritje të rezultatit final dhe të certifikimit të tij, por dua t’ju them dy fjalë: Sot jam shumë i lumtur, kam patur vetëm një qëllim dëgjimin e zërit të qytetarit. E gjithë kjo betejë ka qënë për këtë, që zëri juaj të dëgjohej. Më vjen shumë mirë që cdo votë u numërua në rregull sipas ligjit e kushtetutës. Në transdparencë të plotë. Kjo është fitorja më e madhe”, deklaroi Basha.

Duke e quajtur të ligjshme festën e simpatizantëve të PD-së Basha bëri thirrje për vetëpërmbajtje dhe respektim të ligjit e rregullave deri sa rezultati të certifikohet.

“Presim përfundimin e procesit, duke respektuar të drejtën tuaj legjitime për të festuar ju bëj thirrje të dëshmoni respekt për ligjin e institucionet deri në përfundimin dhe certifikimin e plotë të rezultatit”, përfundoi Basha.

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#121 ne: 03-06-2011, 23:32:30
Nisin festimet tek selia e PD për fitoren e Bashës

Disa mijera simpatizantë që mbështesin kandidatin demokrat për bashkinë e Tiranës, janë mbledhur momentalisht tek selia qendrore e Partisë Demokratike ku po kremtojnë me ovacione rrëzimin nga Kolegji Zgjedhor të kërkesës së PS për të mos njohur vendimin e KQZ që të numëroheshin edhe votat e futura në kuti të gabuara.

Gazetarja e agjencisë NOA raporton nga selia e PD se fishekzjarrë të shumtë po hidhen nga manifestuesit që festojnë për Bashën.

e.t/NOA

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#122 ne: 04-06-2011, 00:08:19
Vjedhja me e madhe dhe manipulimi me I madh o idiot. Tani e gjithe Shqiperia do vuaje me keq, me vjen shume keq per pasojat qe ju o popull do keni.

Popull, mos u ankoni me per qeverine e ndyre qe do keni dhe ca kohe, se mire na e bejne. Kur nje malok qe mbante trungun e pemes per jastek, tallet me kete popull, na vjedh si ti doje k..., dhe ne rrime. Mire te na e bej.

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#123 ne: 04-06-2011, 00:18:35
O Berni, me thuaj a duhet te te uroje kete fitore?

Une jam pak tradicionale, per sa i perket ketyre gjerave.
Jam per ate qe doli nga kutit, e jo ne zyrat e KQZ.es

Deri ne zgjedhjet e ardhshme ne 2013, nuk do flas me per politiken dhe situaten politike ne Shqiperi.

Ju uroje fat ju qe jetoni andej.

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#124 ne: 04-06-2011, 00:27:33
Po re po vetem kur fitoni ju jane fitore te drejta kurse ku fiton kundershtari jane vjedhje, rama fitoi sipas TCH jo sipas ligjit. Si pretendoni fitore te Rames ku minibashkite jane 7 me 4 ne favor te PD apo as kete gje se dini. Mafia e kuqe mori goditjen perfundimtare ne strofken e fundit te saj ! Rrofte qytetaria dhe mendjemprehtesia e Tiranes !

Temat e fundit