Lulzim Basha zyrtarisht kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës - 8 - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lulzim Basha zyrtarisht kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës

Lulzim Basha zyrtarisht kryetari i ri i Bashkisë së Tiranës

· 413 · 10182

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#175 ne: 18-06-2011, 19:09:23
Rinis numerimi i Fleteve te Votimit.

Ky eshte lajmi i fundit nga KQZ.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#176 ne: 20-06-2011, 10:43:57
Shikoni kur te dale Basha me 2000 vota para LOL

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#177 ne: 20-06-2011, 11:01:18
Ore, Po ato fletat si kane perfunduar jashte zarfave??? Cudi e madhe, se deri tani nuk e kishim pare. Cunat paskan qene me nxitim sic duket.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#178 ne: 20-06-2011, 11:29:18
Ore, Po ato fletat si kane perfunduar jashte zarfave??? Cudi e madhe, se deri tani nuk e kishim pare. Cunat paskan qene me nxitim sic duket.

e cuditshme se ketu tek ne sikur ska ndoshur me pare kjo :D :D

ahhhh ketu ta shesin sapunin per djath ore e mjer populli i shkret cduhet te heqi :@

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#179 ne: 20-06-2011, 11:46:08
Informohu mire dhe me pas hajde e diskutojme....Bashk ia Tirane ka mese 6 vjet qe kurse ka ardhur ne pushtet DIKTATORI Sali Berisha , ku ne te nuk miratohet asnje buxhet....asnje reforme , asgje prej gjeje.....keshilli bashkiak ka rene ne kolaps prej pushtetit.
Po mire Edi nuk beri asgje....pse te jepe shpresa se Luli do bej???? me thuaj ti c'beri luli neper ministrite qe shetiti
Ne ministrine e jashtme----- shiti token detare greqise....
Ne ministrine e Transporteve------akuzohet edhe nga prokuroria per 200.000 mije euro perfitim
Ne ministrine e Rendit------ o zot...4 njerez te vrare

ishalla ju kenaqet egoja dhe me kete rast ktheheni ne epoken e Kioskave dhe pisllikut qe mbuloi Tiranen per aq kohe

Meqe do te dish cfare beri Edi Rama....i ktheu Tiiranes tone fytyren e re.....

Per shume lexo me poshte kete artikull.


kalofshi mire

ti sikur je pergjuse telefonash o goce :P LOL nga i merr gjithe keto te dhena LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#180 ne: 20-06-2011, 11:47:55
ti sikur je pergjuse telefonash o goce :P LOL nga i merr gjithe keto te dhena LOL

te paska informu gabim Berni shoku......prape re ne gracke LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#181 ne: 20-06-2011, 12:06:37
Mishel

Berisha eshte jo i korruptuar(sikunder eshte Rama)
Berisha eshte jo prapaskenist sikunder Rama
Berisha eshte i drejte sikunder Rama
Berisha nuk eshte imoral sikunder Rama.

E te siguroj per nje gje,nese Berisha te kishte vetem nje origjine tjeter, nje skenar krejt ndryshe do ishte ne Shqiperi momentalisht.
Sa per te vraret e janarit, u vertetua qe plumbat nuk kane ardhur nga kryeministria, e sa per te treguar ty e te tjereve, ne cdo vend te botes kushdo qe tenton te fusr kemben ne nje objekt shteteror qe ruhet, polici ta fut plumb ballit pa as me te voglin paralajmerim. ;)
Ti,cdo kishe bere ne nje rast te tille? Si do kishe vepruar?
Policet kane bere gjene qe paguhen, kane ruajtur objektin qe duhej te ruanin. ;)

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#182 ne: 20-06-2011, 12:08:07
Sa me fanatizem e ruan emrin e artij pabreksit o goc. :D :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#183 ne: 20-06-2011, 12:09:40
po varet nese une e pranoj moj Erela,......se jam i cik tip pordhe une LOL


LOL pordhe ke, po ketu te gjithe i paskan te tyret :P LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#184 ne: 20-06-2011, 12:10:27

ahhhh ketu ta shesin sapunin per djath ore e mjer populli i shkret sduhet te heqi :@

nese populli eshte aq budall sa ta haj sapunin per djath,mire ti behet ;) ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#185 ne: 20-06-2011, 12:14:33
Mishel

Berisha eshte jo i korruptuar(sikunder eshte Rama) JO i Korruptuar ....nje pyetje kam ti jeton ne TR???????
Berisha eshte jo prapaskenist sikunder RamaJo eshte akoma me keq , ke te drejte per kete
Berisha eshte i drejte sikunder RamaTe dy te drejte si drapri jane
Berisha nuk eshte imoral sikunder Rama.ahahahahhaha me thuaj nje femer qe do eksitohej nese do shihte salen hahahahahahah...Mor alist nuk te ben te shkosh me gra te tjera , moralist te ben te kesh parime dhe ideale...ky Berisha asnjeren nuk e njeh,

E te siguroj per nje gje,nese Berisha te kishte vetem nje origjine tjeter, nje skenar krejt ndryshe do ishte ne Shqiperi momentalisht. ti mendon se ne e paragjykojme se eshte verior??? nuk besoj te jesh vertet kaq i ceket.....Gjthsesi mendimi yt e respektoj
Sa per te vraret e janarit, u vertetua qe plumbat nuk kane ardhur nga kryeministria, e sa per te treguar ty e te tjereve, ne cdo vend te botes kushdo qe tenton te fusr kemben ne nje objekt shteteror qe ruhet, polici ta fut plumb ballit pa as me te voglin paralajmerim. ;)
Ti,cdo kishe bere ne nje rast te tille? Si do kishe vepruar?Une do kisha bere ate qe po ben Greqia Sot.......thjesht po mbrohet , deri ne parlament hyne protestuesit dhe asnje gjemb ne kembe si hyri, apo si ndodhji ne Spanje, e ne Angli e kudo ....vetem bota ARabe po vret e po pret...e saliu yne meqe edhe na futur ne borxhe galopante me boten arabe , ormal qe do i ngjaj edhe nga regjimi qe do te mbjelle......une dua demokraci o njeri...jo pseudo demokraci kur ne realitet eshte vetem KOMUNIZEm i moderuar.
Policet kane bere gjene qe paguhen, kane ruajtur objektin qe duhej te ruanin. ;)

Tallesh?????? i mendon vertet keto qe shkruan????? Nuk mund ta besoj sinqerisht.....

Plumbat erdhen nga kryeministria dhe ai Llupoja s'po ne burg per Vacanze.....kjo eshte pak por e sigurt.

Jo me larg se Greqia "Vella" po fluturojne gura e zjarr neper rruge...dhe deri me tani asnje i VRAREEEEEE....

Je shume kontradiktor djale, Njehere thua nuk erdhen plumbat nga Kryeministria e njehere thua policet ben detyren ...nadje mendjen vella se le nam\

e sa per ato qe ke thene per Berishen une shpresoj shume po shume ama qe ti po tallesh.....

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#186 ne: 20-06-2011, 12:21:47
Une as ti sjemi eksperte te dime nga erdhen plumbat Mishel. Nga sa eshte vertetuar deri tani,thuhet qe nuk kane ardhur nga policia,por edhe sikur te kishin ardhur nuk u ve faj policeve,qe thjesht po benin detyren.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#187 ne: 20-06-2011, 12:29:45
Regrets mbaj nje linje jo dy....

Plumbat u vertetuan qe erdhen nga KRYEMINISTRIA dhe per kete ka video qe e deshmojne....sinqer isht une nuk e di se deri kur ka qene Update i fundit qe ke marre .....dhe besoj mos ke mbetur tek James Blond 007 , cadra me plumba e stilolapsa me fishek ...

gjithsesi Gardisti llupo eshte ende ne paraburgim dhe si rrjedhoje pritet te denohet (nese do ndodh drejtesia shume e deshiruar).
Ti thua se policia ben punen e saj....jo mik nuk beri punen e saj
pune e policise eshte te ruaj Institucionin....ku r nderkohe te tere ata qe u vrane ishin me duar ne xhepa??? nga se po e ruante policia Kryeministrine nga keta individ???
Ti thua se mire beri policia....valle apo ndjek cpo ndodh ne Greqi???? me thuaj pak sa eshte numri i viktimave atje????

po ne spanje , po ne Angli??? po ne Rome sa ishte numri i viktimave ....protestuesit u futen deri ne parlament, plagosen nje mori policash....dhe askund su plagos jo me te vritej 4 jete njerezish.


Ti thua se vetem tek ne ka rend??? jo Mik tek ne nuk ka rend , tek ne ka diktat dhe ben mire qe keto te dyja mos ti ngaterrosh. Meqe kohet e fundit jemi mbytur ne borxhe ne boten Arabe ....pse edhe mos ti ngjajme se vetem atje ne  Siri dhe libi po behet nami....po vriten dynjaja si top per mish


ore Regrets mos je Berni me nofke te re dhe lodh  veten une me ty???? se atij ja kam hequr te tera vijat.....

dhe e fundit jo ceshtja e 4 viktimave nuk do ekspert si pune jote......dhe as si e imja, por mendime do....gjykime


e pra regrets e bere si pune e lulkuqe mbi mure....Krisma nuk ka patur....Tung lale

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#188 ne: 20-06-2011, 12:30:41
Une as ti sjemi eksperte te dime nga erdhen plumbat Mishel. Nga sa eshte vertetuar deri tani,thuhet qe nuk kane ardhur nga policia,por edhe sikur te kishin ardhur nuk u ve faj policeve,qe thjesht po benin detyren.

dhe plumbat nuk eshte thene kurre se kane ardhur nga POLICIA por nga GARDA vellaaaaaa....e di kush eshte dallimi///

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#189 ne: 20-06-2011, 13:06:42
nese populli eshte aq budall sa ta haj sapunin per djath,mire ti behet ;) ;)

ashtu them dhe une po ia qe smjafton zgjuarsia kur jetojne ne nje vend leshi si ne shtetrrethim, ku mendimi ndryshe gjykohet,perndiqet dhe ne fund s'eshte cudi qe dhe te vritet... se sot ne Shqiperine tone te dashur jeta e njerzve eshte bere si jeta e nje pule :(

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#190 ne: 20-06-2011, 13:29:42
kake shoferi mut makina i thon ketij muhibeti them une

kshu sic shkuan keto zgjedhje ne TR gjeja me e mire do ishte perseritja e tyre

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#191 ne: 20-06-2011, 13:33:19
nuk zene mend keta jo dhe s'eshte cudi qe keto zgjedhje te na shkojne dhe 4 vjet diskutime, po mire na e bejne fundja qe tall culon Bota me ne se s'kemi per tu bere ndonjehere njerez ne :@ 

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#192 ne: 20-06-2011, 15:10:04
Mishel kush eshte kundra teje kujton se jam une????????

Prap po ta bej nje pyetje qe ta kam bere dhe me pare e sme kthen pergjigje, ose pergjigjen e kthen ne forme ofendimi.

Pse Minibashkit jane 7 me 4 ne favor te PD? Pse nuk fituan kandidatet e PS ne ato minibashki, kur ne zgjedhjet e kaluara ka qene 9 me 2 ne favor te PS, pse PD ka me shume keshilltar se PS ne Tirane.

SHIKOJE DHE NJEHER HARTEN E TIRANES SE KUSH I KA FITUAR ZGJEDHJET  ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#193 ne: 20-06-2011, 15:42:01
Ik o pallosh ik e ha cfare nxjerr nga hundet Bahriu...pastaj c'dreqin do ti me Tiranen i here se se kuptoj????? ik e rri aty ne Elbasan qe fitoi PS...hajt nosh


Thua Shqiperia nje Greqi e dyte????????? Kete shif o Bern diteziu...lere salen se edhe brezit te 17 ia ka siguru jeten o TOCCCC

Situata aspak pozitive ekonomike në të cilën ndodhet vendi dhe borxhet e shumta të marra nga ana e qeverisë, të cilat nuk po shlyhen dot, kanë bërë që në Tiranë të mbërrijë sërish FMN-ja.

Kreu i FMN-së, Gervin Bell, ka zhvilluar një takim me anëtarët e Komisionit të Ekonomisë, me të cilët ka folur pikërisht për buxhetin dhe për borxhin qeveritar. Ky takim është zhvilluar vetëm me deputetët e mazhorancës, ndërsa nesër pritet që të takojë edhe deputetët e opozitës.

FMN u përzu dhunshëm nga ana e kryeministrit Berisha, për shkak të kritikave mbi programet ekonomike të qeverisë shqiptare kohë më parë. Por, tashmë duket se qeveria ka nevojë për këshillat e FMN-së për të dalë nga kjo situatë kritike.

Buxheti i qeverisë është boshatisur dhe për këtë arsye, kryeministri Berisha ka vendosur që të shesë deri edhe hidrocentrale.

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#194 ne: 20-06-2011, 15:45:08
Berno, Kam nja dy vota ne shtepi, nuk e di nga me dolen, ti qe je me i brendshem me thuaj sa ka shkuar pazari se po vij ne pushimet dhe kemi nevoje per leke...

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#195 ne: 20-06-2011, 15:46:29
Mishel kush eshte kundra teje kujton se jam une????????

Prap po ta bej nje pyetje qe ta kam bere dhe me pare e sme kthen pergjigje, ose pergjigjen e kthen ne forme ofendimi.

Pse Minibashkit jane 7 me 4 ne favor te PD? Pse nuk fituan kandidatet e PS ne ato minibashki, kur ne zgjedhjet e kaluara ka qene 9 me 2 ne favor te PS, pse PD ka me shume keshilltar se PS ne Tirane.

SHIKOJE DHE NJEHER HARTEN E TIRANES SE KUSH I KA FITUAR ZGJEDHJET  ;)O Bern ajo qe i thashe Regrets ishte per humor....ty po te dogji maje...pastaj Berni je shume i vogel dhe shume i papjekur per te qene kundershtari im politik.....ti nuk di akoma ligjin e jetes, do te merresh me politike .....

sa per ate qe pse 2009 e fituan e ne 2011 s'e fituan...ik merr nje mikrofon te ABC news te Ylli Ndroqit dhe bej ca intervista dhe do marresh vesh qe asaj zone dhe shume zonave dhe banorve , LSI dhe PD i kane ofruar 5.000 leke te reja per koke (dmth vote)....thasa me miell e c'te te doje bytha ty....ti si beson??? ik merr mikrofonin se ata po luten ishalla po behen zgjedhjet prape e perfitojme nai gje...

ik se pastaj Kutite i ruan djali haxhes dhe djali tezes se Berishes.....a pika thuaj jemi bere per turp e faqja e zeze....dhe emrin Temes ndryshoja urgjent...deri sa te zyrtarizohet

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#196 ne: 20-06-2011, 16:29:50
Mishel, leje aman, se paska mesuar te punoje ne Photoshop Berni, dhe i ngjyros ato sic ka qejf vete. :D

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#197 ne: 20-06-2011, 18:54:34
Berno, mire e ka Mishel, rri ne Elbasanin e kuq e mos fol per Tiranen...po kujdes se mos digjesh, vish ca rroba anti-zjarr ose Antiplumb blu, ashtu sic rri tere diten Berisha me antiplumb te veshur. E ke mare vesh kete informacion??

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#198 ne: 20-06-2011, 22:33:45
Berno tyryryryr :p

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#199 ne: 21-06-2011, 10:53:03

sa per ate qe pse 2009 e fituan e ne 2011 s'e fituan...ik merr nje mikrofon te ABC news te Ylli Ndroqit dhe bej ca intervista dhe do marresh vesh qe asaj zone dhe shume zonave dhe banorve , LSI dhe PD i kane ofruar 5.000 leke te reja per koke (dmth vote)....thasa me miell e c'te te doje bytha ty....ti si beson??? ik merr mikrofonin se ata po luten ishalla po behen zgjedhjet prape e perfitojme nai gje...


Mishel tregoi me fakte jo fjale ne ajer, sic ben Brace dhe disa deputet te PS, e more vesh qe dje nje deputete e ps e mori nje gjob dhjet milionshe per shpifje, se kush jane ato qe paguajn e bejn pazare me e di shume mire ti  ;)

Mishel dhe ju te tjeret qe kakarisni pas rames me shoke, shikoni pak keto pamje  :D

Fakte filmike se si paguhen protestuesit.mp4

Protestuesit socialiste paguhen per te te marre pjese ne Tirane

Edi Rama - Para per protesta e greva - 14 Maj 2010

Temat e fundit