“Naftë në fshatin e Edi Ramës” - Tema Aktuale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

“Naftë në fshatin e Edi Ramës”

“Naftë në fshatin e Edi Ramës”

· 9 · 1054

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-06-2012, 15:32:08
Gjatë mbledhjes së KKRTRRSH-së, Berisha tha se në Shqipëri janë zbuluar disa vende të pasura me naftë.

Sipas tij, njëra nga këto zona naftëmbajtëse është pikërisht fshati Mbreshtan, nga ku e ka origjinën kryetari i PS-së, Edi Rama.

“Ky shpim ndodh në fshatin e Edi Ramës, fshat të cilin unë e kam vizituar dy herë dhe Rama  nuk e ka vizituar asnjëherë.

Berisha mbledh KRRTRSH: Në fshatin e Rames ka puse nafte

Madje, sipas ministrit Olldashi, i cili gjithashtu është nga ai fshat, ai nuk e pranon fare që është nga Mbreshtani.

Është një ndër vendet më të bukura në Shqipëri, por piktori doli i dështuar, pavarësisht peizazheve atje”, tha Berisha.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 01-06-2012, 15:36:21
Sa i trashe qe je o zotttttt.....moj neperka pika pika LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 04-06-2012, 12:19:00
Ajde lajme ajde.
Me se e fillon lajmin, dhe me cfare e mbaron.

Kjo eshte Shqiperia dhe ky eshte Sali Berisha!

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-06-2012, 14:53:50
Ajde lajme ajde.
Me se e fillon lajmin, dhe me cfare e mbaron.

Kjo eshte Shqiperia dhe ky eshte Sali Berisha!
:)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 04-06-2012, 15:56:39
Lum na

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-06-2012, 13:40:02
"Silloooo...."

"Këtu ka naftë!"

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 08-06-2012, 13:41:09
"Silloooo...."

"Këtu ka naftë!"

jo jo ketu ka....marmalate fiku

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 09-06-2012, 04:59:30
per naften kishe gje ti pa lere bernin

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 21-09-2012, 22:09:52
I doli nafta dhe Edi Rames, po si thone kot Gjirafe vegjetaraiane.

Temat e fundit